Пишаємося нашими спортсменами!

Ми продовжуємо інформувати про підсумки Всесвітніх ігор поліцейських та пожежних, що відбулися наприкінці липня у місті Роттердам Королівства Нідерланди, і про результати участі у цих змаганнях наших спортсменів.
Нам приємно розповісти про інспектора батальйону поліції особливого призначення з Одеси, лейтенанта поліції і члена МПА Катерину Синенко, яка разом зі своїм тренером Олексієм Коханцем представляла Україну на Всесвітніх іграх в олімпійському виді спорту - карате.
Наша спортсменка подолала важкий марафон змагань кращою і виборола перше особисте місце у категорії ката та 2 місце у куміте до 60 кг.
Щиро вітаємо Катерину і бажаємо їй нових перемог!

 

Вітаємо також члена МПА Олександра Гончарова, якому наказом Міністерства молоді та спорту України від 31 липня 2022 року № 2659 присвоєно найвище спортивне звання нашої держави - майстер спорту України міжнародного класу з універсального бою.

У грудні 2021 року слідчий слідчого відділення відділу поліції № 4 Одеського РУП № 1 старший лейтенант поліції Олександр Гончаров разом зі своїм тренером Юрієм Коломійцем представляв Україну на чемпіонаті світу з універсального бою, який проходив у Туреччині, де виборов срібло у ваговій категорії 70 кг у розділі «лайт».

Пишаємося спортсменами, які прославляють нашу Вітчизну!

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2