Допомога друзів

65-й Всесвітній конгрес МПА, що відбувся в жовтні минулого року, переконливий виступ на ньому делегата від Української секції МПА, члена Національного виконкому генерала Олександра Ярмиша не тільки привернув пильну увагу світової поліцейської спільноти до подій в нашій країні, а й викликав потужну хвилю підтримки нашої боротьби з боку колег з більшості країн світу. Про це йшлося з трибуни Конгресу, в його кулуарах, де також активно працювала наша делегація, роз'яснюючи справжній стан справ. Як наслідок, у багатьох країнах активізувався збір коштів на допомогу членам УС МПА, які постраждали від агресії, а також гуманітарної допомоги для потреб української поліції.
Днями вдруге за останній місяць до Львівської області прибув вантаж з Естонії у супроводі президента Національної секції МПА Уно Лааса та його колег. Естонські друзі передали українській стороні понад тонну високоякісного сухого корму для собак кінологічної служби Національної поліції України, а також понад тисячу комплектів зимової форми для поліцейських. У зборі коштів на закупівлю кормів взяли участь Австрійська та Німецька секції МПА.
Гостей з Естонії тепло прийняли Олександр Ярмиш, який з цією метою прибув до Львова, та голова Львівського регіонального відділення УС МПА генерал Василь Рябошапко з його заступником Олександром Сотніковим. У зустрічі також взяли участь керівники кінологічної служби Національної поліції і ГУНП в м. Києві.

Наступного дня О. Ярмиш прибув до Міжнародного центру гуманітарної допомоги «Міжгір'я», що у Закарпатті, де очікувався конвой з вантажем з Іспанії.
Іспанська делегація складалася з представників підрозділів МПА північної частини країни. Її очолив скарбник одного з регіональних відділень Андоні Артесеро.
Іспанські друзі привезли в Україну понад три тонни (а загалом – 8 тонн з урахуванням попередніх візитів) гуманітарного вантажу, в т. ч. медичне обладнання для Київського онкологічного центру, спецодяг для пожежних, різні засоби медичного та санітарного призначення, а також чотири генератори.
Відбулася тепла зустріч і переговори О. Ярмиша з іспанськими колегами. Від імені Національного виконкому наш представник сердечно подякував іспанським друзям і вручив їм спеціальний Серифікат-подяку за підписом президента УС МПА Андрія Василишина. У свою чергу, волонтери IPA з Іспанії висловили готовність продовжувати свою місію, враховуючи нагальні потреби української поліції.
Національний виконавчий комітет Української секції МПА висловлює глибоку вдячність усім колегам та друзям в МПА, які підтримують нас у скрутну хвилину. Це велика сила нашого непорушного братерства!
Servo per amikeco!

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2