Житомирське відділення допомагає ЗСУ

З досвіду місцевих підрозділів. Інформує Житомирське регіональне відділення УС МПА:

Члени відділення беруть участь в бойових діях, несуть службу у підрозділах територіальної оборони, а також на постійній основі забезпечують формування та перевезення гуманітарної допомоги з країн Західної Європи до України.

Виконавче бюро відділення активно співпрацює з членами МПА ряду європейських країн з питань надання гуманітарної допомоги на потреби Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, а також для внутрішньо-переміщених осіб.

16 січня п. р. за попередньою домовленістю, при безпосередній участі членів секції МПА Республіки Молдова, Гостинського відділення МПА Великопольського воєводства Республіки Польща, а також благодійної волонтерської організації «Асоціація допомоги Східної Європі від Німеччини», до міста Житомира був доставлений гуманітарний вантаж -  військовому госпіталю передані продукти харчування для військовослужбовців, а також медичне обладнання для сучасного офтальмологічного кабінету.

Продукти харчування тривалого зберігання та окреме необхідне майно було доставлено нашими польськими колегами також і до місцевого підрозділу територіальної оборони.

На даний час, також за допомогою наших колег з Молдови, Німеччини та Польщі вже сформовано та підготовлено до відправлення гуманітарні вантажі військового призначення зі Штутгарта та Дрездена (Німеччина), а також з міста Познань (Польща). Активно надають допомогу Україні і друзі житомирян з відділення Ліманова Малополського воєводства республіки Польща.  

Під час зустрічі з головою Гостинського відділення МПА республіки Польща Павлом Руткевичем, якій особисто брав участь у перевезенні гуманітарного вантажу з Німеччини, голова Житомирського відділення Петро Грозінський та його заступник Андрій Михайлов зокрема зазначили, що надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, наші європейські друзі дарують не просто матеріальні цінності, а дають нам всім тверду надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди, та переможемо ворога!

Нашим колегам з Польщі, які беруть сьогодні активну участь у наданні гуманітарної допомоги Україні, були передані почесні відзнаки та подяки від Президента Української секції МПА Андрія Василишина.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2