Захищаємо Вітчизну

Йде другий рік нашого життя в умовах ворожої агресії. Вся країна встала на боротьбу з окупантами. Звичайно, наше громадське об'єднання не залишилося осторонь від виконання цього священного обов’язку і робить свій внесок у спільну справу - перемогу над ворогом і визволення Вітчизни.
Ми продовжуємо інформувати вас, як спрацювали в період, що минув, наші регіональні відділення та осередки, як вони здійснюють цю роботу на новому етапі.
Сподіваємося, це буде не тільки цікаво, але й корисно з точки зору обміну досвідом.
Знову звертаємося до Анатолія Капітанського, Осередок УС МПА Національної академії внутрішніх справ (НАВС).
З самого початку військової агресії Росії проти нашої держави багато членів Осередку НАВС добровільно вступили до лав Збройних Сил України і тероборони, взяли участь у захисті Києва, Бучі і Ірпеня, в бойових діях на сході країни. Чимало членів МПА активно включилися у волонтерську роботу.
Так, Дмитро Стегнієнко, багаторічний член Осередку, президент Всеукраїнської благодійної організації «Українська федерація продовольчих банків» через посольство України в Японії організував волонтерську діяльність з надання благодійної допомоги з цієї країни постраждалим від агресії українським медичним закладам, дитячим будинкам, військовим тощо.

 

Представимо ще одного члена УС МПА з Осередку НАВС, власника приватного авторемонтного підприємства Рудницького Артема.

Протягом восьми років Рудницький Артем Михайлович допомагав у проведенні Антитерористичної операції на Донбасі:
у 2015 році ним був куплений та відновлений санітарний автомобіль УАЗ-452 для бійців АТО,
У 2015-2017 роках за сприяння Артема Михайловича відновлено автомобілі УАЗ-469, УРАЛ, ГАЗ-66 та інші.
У 2022 році в зону конфлікту передано запчастини до автомобілів УАЗ (радіатори, мости, двигуни), запчастини до двигунів автомобілів ГАЗ, для відновлення іншої військової техніки.
У 2023 році для потреб ЗСУ перефарбовано в камуфляжні кольори автомобілі Hummer H1.

 

Член УС МПА (осередок НАВС) Клачко Алла - діючій офіцер Нацгвардії України.
Разом з командою волонтерів вона доставляє гуманітарну допомогу у військові частини, шпиталі та цивільному населенню у постраждалі міста та села.

 

Секретар Осередку НАВС, член НВК УС МПА Андрій Теклішин, який у даний час знаходиться у Німеччині, разом зі своїм сином-бізнесменом на власні, а також зібрані кошти закуповують та відправляють у діючі бойові підрозділи Збройних Сил України військове спорядження:  бронежилети, оптику та дрони.

 

Член осередку НАВС Вуста Михайло, ветеран ОВС, полковник міліції. Організував волонтерську діяльність на Прикарпатті.

 

За ініціативою скарбника Осередку НАВС Дмитра Слєсарєва, за підтримки волонтерів із США Андрія Папуши та інших зібрано та надіслано в Україну більше ста одиниць тактичного спорядження, такого як військова форма, термобілизна, тактичне взуття, разгрузки, рукавички, тактичні аптечки, окуляри тощо. Все це передано військовим, зокрема, до 134-го окремого батальйону 114-ї окремої бригади ТрО, командиром одного з підрозділів якого є член Осередку НАВС, майор міліції В’ячеслав Хруль. Він в перший день вторгнення вступив до лав ТрО. Його підрозділ з самого початку боронив столицю на півночі Київщини, згодом брав участь у боях за Сєверодонецьк та Лисичанськ. Розповідь про звитягу цього підрозділу увійшла до документального фільму «Готові до спротиву» відомого режисера Ахтема Сеітаблаєва.
Анонс фільму https://www.youtube.com/watch?v=tKy566i2fn0.
Також за ініціативи Дмитра Слєсарєва було оголошено збір коштів на придбання пікапу Mitsubishi L200 для військових потреб цього підрозділу. До збору коштів окрім українців долучилися наші друзі з США, Великобританії, Німеччини, Ізраїлю. Завдяки підтримці волонтера, члена Осередку НАВС МПА Віталія Пісаренка автомобіль, переобладнаний для потреб підрозділу, був негайно переданий до військових ще до закінчення збору коштів. На ньому встановлено кулемет Browning M2.
Також за підтримки волонтерів Віктора та Оксани Петрух до підрозділу військових передано електрогенератор.
У всіх ініціативах Дмитра Слєсарєва активну участь брали його діти Філіп, Маргарита та Денис.


Д. Слєсарєв і В. Хруль

Усі люди, про яких йдеться у цих розповідях, і багато інших, хто гідно проявив себе у ці важки часи, патріоти і наші колеги по МПА, заслуговують на високу повагу. Нажаль серед них є загиблі, поранені, зниклі безвісти, а також постраждалі від дій окупантів. Виконавче бюро Осередку НАВС звернулось з клопотанням до НВК УС МПА про відзначення цих членів нашого громадського об’єднання почесними нагородами Секції, а також надання їм та їхнім сім'ям необхідної допомоги.

В центрі фотографії член Виконавчого бюро Осередку НАВС,

ветеран ОВС, полковник міліції  Михайло Белавін;

воював у званні капітана в одній з військових частин.

В центрі фото член Осередку, колишній прокурор м. Фастів Андрій Суботін. З перших днів війни організував і очолив тероборону цього міста. Брав особисту участь у пошуку і затриманні членів російських ДРГ.

Почесною відзнакою  "За мужність і професіоналізм" нагороджено  члена Осередку, учасника бойових дій на сході України. полковника Володимира Сотнікова, колишнього начальника слідчого відділу поліції Київського метрополітену. Під час бойових операцій отримав чисельні поранення.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2