Переможний рік для рівненців

Наступний репортаж – звіт про роботу підрозділу за минулий рік стосується мирної і близької всім теми – спорту.
Рівненське відділення УС МПА (голова – Роман Голуб) повідомило, що його спортивна делегація у складі трьох міні-футбольних команд, а саме IPA Rivne Fire Brigade Ukraine (чоловіки), IPA Rivne Avangard Safety (чоловіки 35+) та IPA Rivnestandart Rescuer (чоловіки 45+) взяла участь у 40-му ювілейному чемпіонаті світу з міні-футболу серед поліцейських, що проходив у м. Ейберген, Королівство Нідерланди в період з 21 по 25 листопада 2022 року. Фактично наші спортсмени представляли не тільки окреме відділення, але й всю поліцейську спільноту України.
У чемпіонаті змагались понад 130 поліцейських команд з 37 країн світу. В ході запеклої боротьби команда IPA Rivnestandart Rescuer (чоловіки 45+) вибула на стадії ¼ фіналу турніру, а команди IPA Rivne Fire Brigade Ukraine (чоловіки) та IPA Rivne Avangard Safety (чоловіки 35+) вперше в спортивній історії Рівненського відділення - вибороли золоті медалі чемпіонів світу, відповідно у своїх категоріях. На честь переможців було піднято наш жовто-синій прапор під урочисте виконання Гімну України.
Рівненці особливо подякували за сприяння у підготовці та участі їхніх команд у чемпіонаті світу з міні-футболу серед поліцейських члену Української секції Міжнародної поліцейської асоціації – Голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергію Круку.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2