З ювілеєм, наш Президенте!

Шановні члени МПА, друзі! Сьогодні, 24 квітня, ми відзначаємо знаменну дату – 90-річчя від дня народження Президента Української секції МПА генерала внутрішньої служби України Андрія Володимировича Василишина.

Від імені всієї нашої громади ювілярові підготовлена вітальна адреса такого змісту:

 

Дорогий Андрію Володимировичу!

Національний виконком, вся Українська секція МПА, яку Ви незмінно очолюєте ось уже 18 років, щиро та сердечно вітають Вас зі знаменним ювілеєм – 90-річчям від дня народження!

Ви увійшли в історію сучасної незалежної України не лише як її перший Міністр внутрішніх справ, а й як талановитий організатор та керівник, який багато зробив для утвердження законності та правопорядку в країні, зміцнення органів внутрішніх справ та покращення їхньої роботи. Очоливши українську міліцію у тяжкий період початку 90-х років, Ви мобілізували особовий склад на рішуче приборкання організованої злочинності та не допустили її проникнення у всі сфери життя нашого суспільства.

Пройшовши складний та блискучий шлях від курсанта до генерала внутрішньої служби України та Міністра, Ви стали взірцем беззавітного служіння Батьківщині, її народу. Ваші заслуги гідно оцінені багатьма нагородами та почесними званнями, а головне – безмірною повагою до Вас з боку людей.

Водночас Ви турботливий сім'янин - чоловік, батько, дідусь. І ми бажаємо щастя і благополуччя Вашій чудовій родині.

Цього прекрасного весняного дня – дня Вашого народження кожен член Української секції МПА хотів би міцно потиснути Вам руку та подякувати за Ваше ставлення до справи, до людей, за Вашу теплоту та людяність. Ми вдячні долі за можливість усі ці роки працювати поряд з Вами та впевнені, що й надалі ця робота буде такою ж плідною.

Дорогий наш Президент! Ми щиро бажаємо Вам доброго здоров'я, бойового настрою. Впевнені, що Ви, сильна людина, подолаєте всі труднощі, які випали на Вашу долю, і ми разом продовжимо нашу велику та цікаву роботу.

Ми бажаємо Вам радості, натхнення та переможного мирного неба над нашою рідною Україною!

Члени Національного Виконкому УС МПА, члени Національної Виконавчої Ради та вся наша багатотисячна громада.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2