Перші на чемпіонаті Європи з бойових мистецтв

Члени Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, боксери Національної академії внутрішніх справ у складі збірної команди України з бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО» взяли участь у чемпіонаті Європи, який пройшов з 19 по 21 травня 2023 року у місті Надьканіжа, Угорщина. За європейський чемпіонський титул змагалися 464 спортсмена з 14 країн. 48 спортсменів були у складі збірної України.

Розвиток єдиноборств за правилами «Комбат самозахист ICO» в Україні став популярним після 2015 року, коли Україна приєдналась до цього багатоформатного виду змагань. В нашій країні цей вид змагань має прикладний військово-патріотичний уклін.

На чемпіонаті Європи - 2023 українська збірна здобула перше командне місце, всього зібравши у загальному заліку 118 нагород різного ґатунку.

Вітаємо спортсменів та їх тренера -  нового голову Національної комісії УС МПА з питань спорту старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки, Заслуженого тренера України, тренера вищої категорії, капітана поліції Сергія Козенка з високими спортивними здобутками на міжнародній арені.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2