ПРО МІЖНАРОДНІ КОНТАКТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РВ

Хмельницьким регіональним відділенням налагоджено і постійно підтримуються партнерські стосунки з 16-ма регіональними відділеннями національних секцій 9-ти країн світу.
Зокрема, нещодавно забезпечено проведення на території області Міжнародного мотоциклетного пробігу серед поліцейських 8-ми країн Європи. Маршрут пробігу проходив територіями Німеччини, Польщі, України, Румунії, Хорватії, Австрії. Під час перебування делегації поліцейських «Blue Knights» у складі 32-ох чоловік (28 мотоциклів) на території області, відділення організувало відвідування школи-інтернату для дітей з вадами слуху, який розташований у смт. Нова Ушиця. В ході зустрічі з вихованцями спеціального-навчального закладу членами делегації була надана фінансова допомога установі, а дітям вручено подарунки. Між поліцейською організацією «Blue Knights» та Новоушицькою школою-інтернатом укладено угоду про співпрацю.
Серед здобутків поточного року - два третіх місця на Міжнародному турнірі з рукопашного бою у Москві (27-28 лютого 2010 р.).
23-30 травня 2010 року представники відділення брали участь у міжнародному турнірі серед поліцейських з міні-футболу "35th FRIENDSHIP CUP" в італійському місті Річчоне. У напруженій та безкомпромісній боротьбі представники відділення здобули другу почесну сходинку серед 25-ти команд з 8-ми країн Європи серед поліцейських.
З метою обміну досвідом та встановлення тісних зв’язків з польською секцією МПА в червні поточного року Хмельницьке відділення у м. Кам’янець-Подільському приймало делегацію поліцейських з Підкарпатського відділення Польської секції МПА. 
Відділення планує в другому півріччі 2010 року взяти участь у: 
- міжнародному турнірі з волейболу серед поліцейських (м. Тренто, Італія, серпень);
- міжнародному турнірі з міні-футболу серед поліцейських (м. Пореч, Польща, вересень).

Голова Хмельницького РВ                             В.І. Гаврилюк

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2