УКРАЇНСЬКА СЕКЦІЯ МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ

Українську секцію Міжнародної Поліцейської Асоціації створено 25 квітня 1996 року. Офіційного визнання УС МПА здобула у 1997 році на XV Всесвітньому конгресі МПА в канадському місті Квебеку.


Свідоцтво про визнання Української секції у складі МПА

 

Першим Президентом секції було обрано її засновника, колишнього начальника кафедри Української академії внутрішніх справ Грищенка Анатолія Івановича.

На І конгресі УС МПА в 1997 році Президентом Секції був обраний Кондратьєв Ярослав Юрійович, ректор Національної академії внутрішніх справ України, який багато зробив для становлення та розвитку Секції.

У червні 2005 року в Києві відбувся ІІІ конгрес УС МПА, на якому Президентом УС МПА було обрано генерала внутрішньої служби України Василишина Андрія Володимировича, радника МВС України. На наступному IV-му та останньому V-му Конгресах кандидатура А.В. Василишина знову знайшла загальну підтримку делегатів – членів Національної Виконавчої Ради. Василишин А.В. виконує обов'язки Президента УС МПА на громадських засадах.

 

Президент УС МПА - Василишин А.В.

Нині у складі УС МПА діє 30 регіональних відділень та осередків, які об’єднують близько 5500 тис. працівників правоохоронних органів, силових структур та цивільних громадян, які активно сприяють роботі міліції. Регіональні відділення очолюють як діючі працівники, так і ветерани міліції, які працюють у тісній взаємодії з місцевими органами внутрішніх справ.

Керівні органи УС МПА активно здійснюють роботу, перш за все, на головних напрямках, визначених Статутом. Поглиблюються міжнародні контакти, особливо у спортивній сфері. Представники секції не тільки традиційно беруть активну участь у спортивних змаганнях, але й посідають в них провідні місця. Набули подальшого розвитку професійне, наукове і культурне співробітництво, поліцейський туризм.

Члени нашої Секції беруть участь у конгресах та конференціях МПА, були учасниками симпозіуму „Поліція – комунікація та загальний імідж”, який відбувся у Швейцарії, виставки МПА „Оперативна техніка місцевої поліції в Європі” (Італія). У 2012 році за нашої участі відбулися перші засідання Міжнародного форуму «Антикорупційне законодавство: досвід України та Європи». Підготовлено доповідь на міжнародну науково-практичну конференцію, яка відбулася у Львівському державному університеті внутрішніх справ за участі Президента секції, про роль УС МПА у втіленні в державі європейського досвіду щодо протидії корупції.

За ініціативою УС МПА прийняті важливі рішення на рівні діяльності Асоцації, які сприятимуть укріпленню позицій секції у світовій поліцейській спільноті. Зокрема, за пропозицією Української та Російської секцій ХХ Світовий конгрес МПА, який відбувся у вересні 2012 року в Ізраїлі, прийняв рішення щодо статусу російської мови як робочої під час проведення конгресів та конференцій МПА.

УС МПА бере активну участь у вирішенні соціальних проблем. Наприклад,  протягом кожного року секція, яка є неприбутковою організацією, виділяє значні кошти на матеріальну допомогу. Ми здійснюємо шефську роботу щодо ліцею, де навчаються діти загиблих працівників міліції, ряду спеціальних закладів у Івано-Франківській, Хмельницькій, Рівненській областей. Прийнято рішення силами регіональних відділень взяти участь у шефських заходах щодо шкіл-інтернатів для дітей-сиріт у інших областях. Заплановано надати допомогу інвалідам - "колясочникам" з числа колишніх працівників міліції в оновленні їхніх допоміжних засобів пересування.

Секція активно співпрацює з громадськими об’єднаннями в системі МВС України, галузевими службами Міністерства, його обласними і транспортними главками і управліннями, навчальними закладами. Здійснюються спільні заходи з Радою ветеранів, Асоціацією "Чорнобиль" тощо.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ В УС МПА

Регіональні відділення (осередки) МПА

Керівні органи УС МПА

Статут УС МПА

 

 

 

Developed by JoomVision.com
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2