14 КОНФЕРЕНЦІЯ УС МПА

Учасники 14-ї конференції УС МПА.

31 січня 2013 р. в Києві відбулася 14 конференція Української секції МПА.

Із звітною доповіддю «Про роботу Національного виконавчого комітету УС МПА за 2012 рік і завдання щодо подальшої діяльності Секції» на конференції виступив президент УС МПА генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин.

Під час обговорення доповіді, в якому виступило 12 делегатів, було висловлено багато конкретних пропозицій щодо покращання роботи секції, її виборних органів.

У прийнятому рішенні відмічається, що протягом звітного періоду Виконком активно здійснював роботу по виконанню рішень V Конгресу УС МПА, координації  діяльності секції, її місцевих осередків, перш за все, на головних напрямках цієї роботи, визначених Статутом.

Поглиблювалися міжнародні контакти, особливо в спортивній сфері, де  представники секції не тільки традиційно беруть активну участь, але й посідають ведучі місця у спортивних змаганнях. Набули подальшого розвитку професійне, наукове і культурне співробітництво, поліцейський туризм.

За ініціативою УС МПА в минулому році прийняті важливі рішення на рівні МПА, які сприятимуть укріпленню позицій секції у світовій поліцейській спільноті.

У той же час увагу Національного виконкому було привернуто до необхідності більше надавати допомоги місцевим осередкам, де послаблена внутрішньо секційна робота. Було також указано на необхідність активніше реалізовувати плани секції щодо поглиблення контактів з країнами – сусідами, більше узагальнювати і розповсюджувати кращій досвід роботи відділень.

На основі прийнятого рішення, аналізу критичних зауважень і пропозицій, висловлених учасниками конференції, буде розроблено план роботи Виконкому на поточний рік.

Розпочинається новий етап у діяльності Української секції МПА.

Developed by JoomVision.com
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2