Національні комісії

1. Національна комісія з міжнародних питань  (НКМ) – вносить на розгляд Національного виконавчого комітету питання щодо напрямків, а також форм і методів міжнародного співробітництва Секції, її регіональних відділень та осередків, контролює виконання відповідних пунктів плану УС МПА.

Склад комісії:
Зарубицький О. В. – віце-президент УС МПА, голова комісії;
Рябошапко В. І. - голова Львівського регіонального відділення;
Капітанський А. І. - голова Осередку НАВС;
Родичева Л. В. - член МПА.

2. Національна комісія з внутрішніх питань (НКВ) – формує пропозиції для НВР щодо головних напрямків внутрішньо-секційної взаємодії з регіональними відділеннями, проведення загально-секційних та відкритих регіональних заходів, контролює виконання відповідних пунктів плану УС МПА.

Склад комісії:
Овсянников В.Б. – Генеральний секретар УС МПА, голова комісії;
Грозінський П.В. – голова Житомирського регіонального відділення;
Константинов І.І. – голова Одеського регіонального відділення;
Мороз М.Г. – голова Рівненського регіонального відділення.

3. Національна комісія з професійних питань (НКП) – вносить на розгляд Національного виконавчого комітету питання щодо професійного зростання членів МПА. Організовує та сприяє професійному зростанню членів МПА, працівників міліції. Організує з цією метою обмін досвідом роботи, надає допомогу галузевим службам МВС у проведенні конкурсів професійної майстерності та інших заходів за участі представників зарубіжжя. Формує пропозиції щодо взаємного стажування правоохоронців різних країн. Сприяє проведенню науково-практичних заходів, в тому числі міжнародного рівня, за участю членів Секції, контролює виконання відповідних пунктів плану УС МПА.

Склад комісії:
Ярмиш О.Н. – голова комісії;

Алфьоров С.М. - голова Запорізького регіонального відділення;

Крошко В.П. – голова Київського обласного відділення;

4. Національна комісія з питань культури (НКК) – вносить на розгляд Національного виконавчого комітету питання щодо культурно-масових та спортивно-туристичних заходів Секції, в тому числі на міжнародному рівні, контролює виконання відповідних пунктів плану УС МПА.

Склад комісії:
Теклішин А. М. - голова комісії;

Березовський М.Й. – голова Івано-Франківського регіонального відділення.
Кушнарьова Л.В. – секретар Запорізького регіонального відділення.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

5. Національна комісія з соціальних питань (НКС) – займається проблемами соціальної роботи, вносить пропозиції НВК щодо надання допомоги членам УС МПА чи працівникам міліції, які її потребують, щодо шефської допомоги соціальним установам (дитячі будинки, ліцеї, де навчаються діти, які потребують соціальної допомоги, тощо), контролює виконання відповідних пунктів плану УС МПА.

Склад комісії:
Бабенко А.А. – скарбник УС МПА, голова комісії;
Пастушенко М.В. – член НВК;

6. Національна комісія з питань спортивно-масової роботи (НКС) - визначає та вносить на розгляд Національного виконавчого комітету пропозиції щодо напрямків, форм і методів  участі членів МПА у спортивно-масових заходах. Організовує з цією метою обмін досвідом роботи, надає допомогу галузевим службам МВС у проведенні змагань з прикладних та масових видів спорту, інших заходів за участі представників зарубіжжя. Сприяє проведенню спортивно-методичних конференцій, семінарів, у т. ч. міжнародного рівня, інших заходів за участі членів Секції, контролює виконання відповідних пунктів планів УС МПА.

 

 

 

 

 
Developed by JoomVision.com
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2