alexandr

alexandr

Понедельник, 23 Январь 2023 21:19

Житомирське відділення допомагає ЗСУ

З досвіду місцевих підрозділів. Інформує Житомирське регіональне відділення УС МПА:

Члени відділення беруть участь в бойових діях, несуть службу у підрозділах територіальної оборони, а також на постійній основі забезпечують формування та перевезення гуманітарної допомоги з країн Західної Європи до України.

Виконавче бюро відділення активно співпрацює з членами МПА ряду європейських країн з питань надання гуманітарної допомоги на потреби Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, а також для внутрішньо-переміщених осіб.

16 січня п. р. за попередньою домовленістю, при безпосередній участі членів секції МПА Республіки Молдова, Гостинського відділення МПА Великопольського воєводства Республіки Польща, а також благодійної волонтерської організації «Асоціація допомоги Східної Європі від Німеччини», до міста Житомира був доставлений гуманітарний вантаж -  військовому госпіталю передані продукти харчування для військовослужбовців, а також медичне обладнання для сучасного офтальмологічного кабінету.

Продукти харчування тривалого зберігання та окреме необхідне майно було доставлено нашими польськими колегами також і до місцевого підрозділу територіальної оборони.

На даний час, також за допомогою наших колег з Молдови, Німеччини та Польщі вже сформовано та підготовлено до відправлення гуманітарні вантажі військового призначення зі Штутгарта та Дрездена (Німеччина), а також з міста Познань (Польща). Активно надають допомогу Україні і друзі житомирян з відділення Ліманова Малополського воєводства республіки Польща.  

Під час зустрічі з головою Гостинського відділення МПА республіки Польща Павлом Руткевичем, якій особисто брав участь у перевезенні гуманітарного вантажу з Німеччини, голова Житомирського відділення Петро Грозінський та його заступник Андрій Михайлов зокрема зазначили, що надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, наші європейські друзі дарують не просто матеріальні цінності, а дають нам всім тверду надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди, та переможемо ворога!

Нашим колегам з Польщі, які беруть сьогодні активну участь у наданні гуманітарної допомоги Україні, були передані почесні відзнаки та подяки від Президента Української секції МПА Андрія Василишина.

Понедельник, 23 Январь 2023 14:14

Допомога друзів

65-й Всесвітній конгрес МПА, що відбувся в жовтні минулого року, переконливий виступ на ньому делегата від Української секції МПА, члена Національного виконкому генерала Олександра Ярмиша не тільки привернув пильну увагу світової поліцейської спільноти до подій в нашій країні, а й викликав потужну хвилю підтримки нашої боротьби з боку колег з більшості країн світу. Про це йшлося з трибуни Конгресу, в його кулуарах, де також активно працювала наша делегація, роз'яснюючи справжній стан справ. Як наслідок, у багатьох країнах активізувався збір коштів на допомогу членам УС МПА, які постраждали від агресії, а також гуманітарної допомоги для потреб української поліції.
Днями вдруге за останній місяць до Львівської області прибув вантаж з Естонії у супроводі президента Національної секції МПА Уно Лааса та його колег. Естонські друзі передали українській стороні понад тонну високоякісного сухого корму для собак кінологічної служби Національної поліції України, а також понад тисячу комплектів зимової форми для поліцейських. У зборі коштів на закупівлю кормів взяли участь Австрійська та Німецька секції МПА.
Гостей з Естонії тепло прийняли Олександр Ярмиш, який з цією метою прибув до Львова, та голова Львівського регіонального відділення УС МПА генерал Василь Рябошапко з його заступником Олександром Сотніковим. У зустрічі також взяли участь керівники кінологічної служби Національної поліції і ГУНП в м. Києві.

Наступного дня О. Ярмиш прибув до Міжнародного центру гуманітарної допомоги «Міжгір'я», що у Закарпатті, де очікувався конвой з вантажем з Іспанії.
Іспанська делегація складалася з представників підрозділів МПА північної частини країни. Її очолив скарбник одного з регіональних відділень Андоні Артесеро.
Іспанські друзі привезли в Україну понад три тонни (а загалом – 8 тонн з урахуванням попередніх візитів) гуманітарного вантажу, в т. ч. медичне обладнання для Київського онкологічного центру, спецодяг для пожежних, різні засоби медичного та санітарного призначення, а також чотири генератори.
Відбулася тепла зустріч і переговори О. Ярмиша з іспанськими колегами. Від імені Національного виконкому наш представник сердечно подякував іспанським друзям і вручив їм спеціальний Серифікат-подяку за підписом президента УС МПА Андрія Василишина. У свою чергу, волонтери IPA з Іспанії висловили готовність продовжувати свою місію, враховуючи нагальні потреби української поліції.
Національний виконавчий комітет Української секції МПА висловлює глибоку вдячність усім колегам та друзям в МПА, які підтримують нас у скрутну хвилину. Це велика сила нашого непорушного братерства!
Servo per amikeco!

 

 

Пятница, 30 Декабрь 2022 20:36

З Новим роком!

Шановні колеги, дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Рік, який минув, був періодом випробувань для кожного українця і для нашої Вітчизни в цілому. У той же час цей непростий етап загартував усіх нас, зміцнив впевненість у своїх силах, прагнення відстояти нашу свободу і незалежність.

Бажаємо вам у новому році здійснення ваших планів, плідної і результативної роботи, успіхів і вдачі.

Від душі бажаємо вам і вашим родинам гарного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя.

Хай новий рік стане роком нашої перемоги, миру і добра в рідній Україні!

We wish you a Happy New Year and send best wishes to all friends in our police community, the International Police Association.

Національний виконком УС МПА

Понедельник, 07 Ноябрь 2022 15:22

Вічна пам'ять герою...

Сьогодні, 7 листопада, ми з нестерпною скорботою та болем у серцях проводили у небесний шлях Ваню Нестерова, бійця ЗСУ, члена МПА, який загинув як герой, захищаючи рідну землю від окупантів.

У вересні Вані виповнилося лише дев'ятнадцять. Попереду – навчання, цікава цивільна спеціальність. Але характер Вані формувався під впливом і за прикладом батька, в минулому полковника міліції, Валерія Івановича Нестерова, який сьогодні очолює Київське обласне відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.

Батько не шукав сину легких шляхів. І коли Ваня заявив йому про своє бажання служити в повітрянодесантних військах, стати воїном, батько поставився до цього з розумінням.

Незабаром прогуркотіли перші залпи війни. Багато чого довелося випробувати молодому хлопцю. Але він стійко переносив всі тяготи військової служби, гідно проявляв себе у бойовій обстановці. Важко було без хвилювання слухати, як про це говорили, прощаючись із ним, його командири, бойові побратими.

Зовсім недавно Ваня, використовуючи коротку відпустку, приїжджав до Києва відвідати рідних. Батько привів його до Національного адмінцентру Секції познайомити з колегами. До того ж Ваня повідомив про своє бажання вступити до Міжнародної поліцейської асоціації. Йому було вручено членський квиток та почесний знак УС МПА «За мужність та професіоналізм» III ст. Це була його перша нагорода у новій ролі і, на жаль, остання…

Ховали Ваню, як і личить, з військовими почестями. Цього дня небо було зранку затягнуте свинцевими хмарами, накрапав дощ. Здається, саме небо оплакувало цього чудового юнака, який віддав своє життя за свободу Вітчизни.

Українська секція МПА, її Національний виконком висловлюють глибоке співчуття Валерію Івановичу Нестерову, його родині, у зв'язку з горем, що спіткало їх. Тримайтеся, наші дорогі. Ваш син загинув, як герой. Світла та вічна йому пам'ять…

Ім'я Івана Нестерова занесено до Книги пам'яті Міністерства оборони України.

Четверг, 06 Октябрь 2022 19:58

65-й Світовий конгрес МПА

Сьогодні, 6 жовтня, на 65-му Світовому конгресі МПА, який проходить у іспанському місті Льорет-де-Мар, другій день роботи. На трибуні форуму делегат від Української секції МПА генерал Олександр Ярмиш.

Суббота, 17 Сентябрь 2022 19:54

У Національному виконкомі УС МПА

16 вересня 2022 року відбулося засідання Національного виконкому Української секції МПА, на якому було розглянуто та затверджено пропозиції спеціальної комісії з розподілу коштів, які надійшли від МПА на допомогу постраждалим під час бойових дій.

Усього матеріальну допомогу в розмірі від 15 до 30 тисяч грн отримали 19 сімей. У кожної з них повністю або частково зруйновано житло, втрачено майно.

Від їхнього імені передаємо всім братнім секціям нашу щиру подяку.

Ми продовжуємо моніторинг ситуації на місцях і знову звертаємось до членів нашої Секції з проханням інформувати нас через ваших керівників на місцях про те, що ви потрапили у біду. Будемо робити все, щоб жодна постраждала сім'я не залишилася без уваги та допомоги.

Виконком також обговорив тези виступу делегата від Української секції на Всесвітньому конгресі МПА, який відбудеться на початку жовтня.

Розглянуто ряд інших важливих питань поточної діяльності Секції в умовах воєнного часу.

Среда, 24 Август 2022 19:58

Зі святом Незалежності!

Шановні друзі і колеги, члени Української секції МПА!
Щиро вітаємо вас, ваші родини з національним святом – 31-ю річницею Незалежності України!
Понад три десятиліття наша країна впевнено крокує обраним нею шляхом демократичних перетворень. Ми всі разом будуємо власну, самостійну Україну – вільну і незалежну.
Цього року головне свято нашої країни намагаються затьмарити російські загарбники, які віроломно напали на нашу Батьківщину.
Але ми всі є патріотами нашої матері-України і усвідомлюємо свій святий обов'язок – зробити все, що від нас залежить, аби разом з усім народом відстояти нашу рідну землю від окупантів.
Ми схиляємо голови у пам'ять про синів і дочок України, які віддали життя за її свободу і незалежність, і славимо героїв, які і сьогодні непохитно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Ми пишаємося нашою великою країною, захоплюємося красою і неповторністю нашої рідної землі, талантами і героїзмом її народу.
Бажаємо вам міцного здоров'я і сімейного щастя, миру і достатку, віри у світле майбутнє і нових успіхів у всіх ваших справах на благо рідної Вітчизни!

Національний виконком УС МПА

Ми продовжуємо інформувати про підсумки Всесвітніх ігор поліцейських та пожежних, що відбулися наприкінці липня у місті Роттердам Королівства Нідерланди, і про результати участі у цих змаганнях наших спортсменів.
Нам приємно розповісти про інспектора батальйону поліції особливого призначення з Одеси, лейтенанта поліції і члена МПА Катерину Синенко, яка разом зі своїм тренером Олексієм Коханцем представляла Україну на Всесвітніх іграх в олімпійському виді спорту - карате.
Наша спортсменка подолала важкий марафон змагань кращою і виборола перше особисте місце у категорії ката та 2 місце у куміте до 60 кг.
Щиро вітаємо Катерину і бажаємо їй нових перемог!

 

Вітаємо також члена МПА Олександра Гончарова, якому наказом Міністерства молоді та спорту України від 31 липня 2022 року № 2659 присвоєно найвище спортивне звання нашої держави - майстер спорту України міжнародного класу з універсального бою.

У грудні 2021 року слідчий слідчого відділення відділу поліції № 4 Одеського РУП № 1 старший лейтенант поліції Олександр Гончаров разом зі своїм тренером Юрієм Коломійцем представляв Україну на чемпіонаті світу з універсального бою, який проходив у Туреччині, де виборов срібло у ваговій категорії 70 кг у розділі «лайт».

Пишаємося спортсменами, які прославляють нашу Вітчизну!

 

До відома членів Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.
Наші колеги з братніх секцій МПА різних країн з ініціативи керівництва МПА організували збір коштів для допомоги членам Української секції, які постраждали внаслідок російської агресії. Таких постраждалих виявилося чимало. Серед них ті, у кого суттєво пошкоджено або повністю втрачено житло, особисте майно, є поранені і такі, що побували у полоні і потребують тривалого лікування та реабілітації.
Національний виконком УС МПА доручив Комісії з соціальних питань нашої Секції проаналізувати інформацію щодо таких фактів, відповідні документи і внести пропозиції Виконкому щодо виділення коштів від МПА конкретним особам.
Ми неодноразово зверталися до керівництва регіональних відділень та осередків з проханням виявити такі випадки та інформувати Адмінцентр.
Водночас, враховуючи, що наявна інформація з цього питання є неповною, особливо з регіонів, де відбуваються активні бойові дії, та відповідний моніторинг провести надзвичайно складно, ми звертаємось безпосередньо до членів нашої Секції з проханням інформувати нас через ваших керівників на місцях про те, що ви потрапили у біду . Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб допомогти вам.

________

 

На даний час НВК УС МПА продовжує роботу по збору інформації про пошкоджене та знищене майно членів  УС МПА внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, з метою надання в межах можливості грошової допомоги постраждалим.

На звернення УС МПА в серпні ц. р. від МПА на зазначені цілі надійшло  10 тис. євро.

Зазначені кошти акумулюються на окремому рахунку Національного адміністративного центру УС МПА та за рішенням НВК УС МПА будуть виділятися постраждалим членам  УС МПА в розрахунковому розмірі (в залежності від наявності коштів, кількості звернень, вартості оцінки персональних збитків та обсягу створення необхідного резерву).

На сьогодні близько 30 осіб звернулися  до Адміністративного центру УС МПА з питань пошкодження належного їм майна та надання грошової допомоги.

Звертаємо увагу, що для визначення та отримання  персональної грошової допомоги до НВК УС МПА  необхідно надати:

1.Заяву на надання грошової допомоги;

2.Акт обстеження пошкодженого / зруйнованого майна, та     відомості оцінки збитків, заподіяних унаслідок пошкодження / руйнування майна (складають органи місцевої влади і місцевого самоврядування та суб’єкти оціночної діяльності).

Національний виконком УС МПА

Воскресенье, 31 Июль 2022 15:31

65-й Всесвітній Конгрес МПА

МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ

SECCIÓN IPA ESPAÑA

*: c/ Guardia Urbana 3-5, 08004-Барселона. ,: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

': (+34) 93 291 51 86 :: http:// Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

IPA ІСПАНІЯ запрошує вас на

65-й Всесвітній конгрес IPA та Тиждень дружби 2022

Шановні друзі IPA,

Мені приємно від імені організаційного комітету та всіх членів Секції IPA Іспанія запросити вас на 65-й Всесвітній конгрес IPA, після якого відбудеться тиждень дружби IPA.

Як ви всі знаєте, Іспанська секція IPA була призначена для організації 65-го СВІТОВОГО КОНГРЕСУ IPA у ЖОВТНІ 2020.

COVID-19 змусив нас скасувати організацію ЧМ протягом 2020 року та

2021. В результаті пандемії багато людей по всьому світу померли або все ще перебувають під наслідками хвороби, деякі з них колеги та члени родин. Усім їм наше найбільша ніжна та яскрава пам’ять.

На момент написання статті Російська Федерація починає військовий наступ на Україну.

Секція IPA Іспанії глибоко шокована рішенням Російської Федерації примусово перетнути кордон і почати вторгнення в Україну. Ми змогли побачити крізь приватний телеканал BFM TV, який спеціалізується на трансляції безперервної інформації, про те, як автобус з логотипом секції IPA Україна переміщав біженців між кордонами України та Польщі як зразковий допоміжний засіб, який ще більше підкреслює наш девіз «Servo per amikeco».

Наші друзі в Україні страждають від наслідків жахливої війни і потребують допомоги. Вони є жертвами вторгнення, яке безпосередньо стосується нас, оскільки і Україна, і Росія є нашими членами об'єднання.

IPA Spain знаходиться в розпорядженні IEB для будь-якої спільної ініціативи підтримки.

На знак солідарності з IPA Ukraine під час наступного Всесвітнього конгресу не буде обміну подарунками

між секціями, а замість цього в конференц-залі буде ввімкнуто вікно, де кожна секція зможе внести суму грошей, яку можливо. Наприкінці з'їзду гроші будуть

передано міжнародному скарбнику на допомогу IPA Ukraine.

Нарешті цього 2022 року ми зможемо прийняти Всесвітній конгрес, як і планувалося. Ми зробили чудове намагання підтримувати ті самі ціни, що й два роки тому, щоб сприяти особистій зустрічі між нами усіма під час Всесвітнього конгресу та тижня дружби.

Для організації цього заходу ми обрали місто Льорет де Мар (провінція Жирона), це місце на Коста-Брава, дуже приємне туристичне місце, яке неодмінно задовольнить усі ваші очікування.

Місцем проведення Конгресу буде Олімпійський конгрес-центр, що є частиною EVENIA Olympic Resort, і сучасний готельний курорт, що складається з 4 готелів**** і розташований в житловому районі Льорет де Мар.

Його приємне середовище та сучасне обладнання гарантують успішне проведення будь-якого заходу.

Площа території понад 30 000 м2 і особливості: великі сади, тропічні басейни,

басейни з підігрівом, спа, тенісний корт і крита автостоянка. Він розташований на узбережжі Коста-Брава, Льорет де Мар (1000 м. від пляжу. 12 хвилин пішки).

Середня температура жовтня становить 22 градуси, а відстань між міжнародним аеропортом Барселони та Льорет-де-Мар (Коста Брава) 1 година на машині. Відстань між Міжнародним аеропортом Жирони (Low Cost) і Ллорет: 25 хвилин на машині.

Ми працювали над дуже різноманітною програмою, яка дозволить вам дізнатися про соціальне та культурне життя і особливості місцевості. Програму та рекламне відео ви знайдете на нашому сайті.

Після Всесвітнього конгресу ми розпочнемо Тиждень дружби, відвідавши міста Барселону, Мадрид і його околиці. Трансфер між двома містами здійснюватиметься швидкісним поїздом AVE.

Відвідайте наш веб-сайт, щоб отримати форми та забронювати місця на WC & FSW 2022,

Веб-сайт: https://ipa-65th-world-congress.org/

електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Ми абсолютно впевнені, разом ми зможемо досягти великого успіху!

Ми чекаємо на Вас!

Servo per amikeco

Артуро Салінас Марін

Президент IPA Іспанії

28 лютого 2022 р

 

65-й Всесвітній Конгрес МПА відбудеться 4-9 жовтня 2022 року

Реєстраційна форма, інша службова інформація за адресою: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/03/E-IPA-WC-Registration-form-2022.pdf

Програма Конгресу: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/02/E-IPA-WC-Programme-2022.pdf

Культурна програма: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/03/IPA-WC2021-WEB-Information-1.0-ING.pdf

 

Страница 1 из 20
Developed by JoomVision.com
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2