ПРО ОКРЕМІ ЗАХОДИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЄ СОЛОМ’ЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ (М. КИЇВ)

* Стрілецькі турніри та урочисті заходи, присвячені Дню Захисника Вітчизни (місце проведення: спортивно-стрілецький комплекс „Снайпер”). Переможці нагороджуються Почесними грамотами та відзнаками УС МПА, цінними подарунками. Під час урочистих заходів проводяться концерти відомих артистів естради і кіно та самодіяльних колективів Київського Національного університету внутрішніх справ.
* Творчо-мистецькі зустрічі „Арт-салон МПА” (місце проведення: художня галерея „Глобус” на Майдані Незалежності) за участю відомих митців (художників, артистів, поетів) та почесних членів МПА. Під час цих зустрічей організовуються художні виставки відомих майстрів пензля, виступи популярних артистів.
*  Змагання з автоперегонів „Екстрім-Драйв МПА”, присвячені Дню міліції України (місце проведення: спорткомплекс „Чайка”). Переможці ногороджуються кубками із символікою МПА, почесними грамотами та цінними подарунками. Під час заходів проводяться концерти артистів естради та самодіяльних колективів Київського Національного університету внутрішніх справ.
*  Корпоративні п’ятиденні сплави на плотах по річці Десна поблизу м.Чернігів, що організовуються відділенням спільно з турфірмою „ПСВ” з отриманням сертифікатів „Сплавник”. У 2009 році у сплаві брали участь 5 поліцейських - членів Литовської секції МПА з м. Ладзіяй.
* Участь (спільно з молодіжною громадською організацією „Київський клуб „Червона зірка”) у проведенні міжнародних військово-історичних фестивалів, присвячених Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні (місце проведення: полігон – мототрек „Пирогово”). Щорічно у фестивалях беруть участь військово-історичні клуби України, Росії, Білорусі, Естонії, Латвії, Чехії, Польщі, Німеччини.
У 2008 році відділенням, за сприяння керівництва Внутрішніх військ МВС України, на полігоні „Пирогово” було розгорнуто табір МПА, організовано патріотичний концерт для киян та гостей фестивалю творчого колективу ансамблю „Смуглянка”, за участю акторів кіностудії О.Довженка, відомих за кінофільмом „В бой идут одни старики”. Також організовано святкування в польових умовах Дня Перемоги з запрошенням ветеранів ВВВ. та почесних членів МПА з частуванням „солдатською кашею”, а також фотографування на тлі військової техніки часів Другої світової війни.
Візит делегації відділення (6 чол.) до Фінляндії :

- участь у роботі конференції та науково-практичному семінарі з питань атестації, стандартизації і атрибуції культурних цінностей на базі університету м.Ювяскуле;

- ознайомлення з роботою регіонального відділення МПА Центральної області Фінляндії (керівник Тапані Каленіус), відвідання поліцейського управління Центральної області Фінляндії, ознайомлення з роботою поліції, зустріч з начальником поліції Макку Луома.

 

Голова Солом’янського РВ                   А.І. Капітанський

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2