СПЛАВ – ЦЕ ЗАХОПЛЮЄ!

(з досвіду  організації активного відпочинку)

У 2008 році на той час Солом’янським районним (в м. Києві) відділенням УС МПА,  спільно з туристичною фірмою «ПСВ», було започатковано організацію щорічних сплавів на плотах у верхів’ях річки Десна.
Цього літа маршрут сплаву, в якому взяли участь  члени МПА з Осередку НАВС, пролягав мальовничими берегами Десни від селища Гориця до м. Чернігова з зупинками на ночівлю в наметах біля затишних куточків з тихими плесами та піщаними пляжами.
Програмою п'ятиденного сплаву передбачалися різноманітні заходи: опанування туристичних навичок, навичок плавання та управління плотами, спортивні  ігри, риболовля, розважальні вечори біля нічного вогнища (виступи циганського ансамблю, співи під гітару),  відвідання сауни.
Всім учасникам особливо запам’яталися смачні обіди «від   Капітана» з юшкою, шашликами, пловом та українським борщем. Окрім того, всі мали можливість завести нові знайомства,  придбати нових друзів.
За традицією, в останній день сплав завершується врученням Сертифікатів сплавщиків та екскурсією стародавнім містом Черніговом з відвіданням Антонієвих печер,  найдревніших на теренах України.
Протягом п’яти років на сплавах побувало понад 50 членів Осередку. А в одному з таких сплавів,  взяли участь  члени Литовської секції МПА з комісаріату поліції міста Лаздіяй, що на кордоні з Польщею. Після відвідання України вони запросили нас у відповідь відвідати Литовську республіку. Цей наш візит відбувся невдовзі.
Усім, хто полюбляє активний відпочинок, радимо скористатися послугами Чернігівської туристичної фірми «ПСВ», з якою досягнуто угоду щодо 10%  знижки для кожного члена Української секції МПА.
З умовами сплаву та відеороликом можна ознайомитися на сайті www.desnatravel.com. 


Голова Осередку НАВС                                                        А. Капітанський 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2