alexandr

alexandr

Воскресенье, 19 Март 2023 21:16

Житомирське відділення - військовим

Ми продовжуємо інформувати вас про те, як в особливих умовах працюють регіональні відділення та осередки нашої Секції. Нещодавно на наших сайтах було розміщено репортаж про цікавий досвід Житомирського РВ (Голова – П. Грозінський, заступник – М. Голубєв). І ось нова інформація від житомирян, яка суттєво доповнює картину.
10.03.2023 Благодійному фонду «Штаб допомоги Житомир» передано гуманітарний вантаж від Житомирського відділення УС МПА за сприяння «Асоціації допомоги Східній Європі від Німеччини», м. Дрезден, Німеччина.
Вантаж був укомплектований теплим одягом, взуттям, карематами, спальними мішками, ліхтарями, ковдрами, дощовиками, свічками, віском для окопних свічок, аптечками, а також різними речами для потреб внутрішньо-переміщених осіб.
Ця допомога стала можливою завдяки членам відділення Міжнародної поліцейської асоціації регіону Есслінген, представництву Червоного Хреста громади Нюртінген Федеральної землі Баден-Вюртемберг, Німеччина, а також окремим волонтерам.
Цього ж дня основна частина вантажу була передана на східні рубежі України для військових 77-ї окремої аеромобільної бригади. Ще одна частина вантажу була доставлена до одного з підрозділів ТрО Житомирщини. Речі цивільного та медичного призначення розподіляються Благодійним фондом за потребами місцевої територіальної громади.
Виконавче бюро Житомирського відділення УС МПА висловлює подяку німецьким друзям, а також всім членам відділення, які відгукнулися на прохання про допомогу в організації доставки вантажу до міста Житомира! Окремі слова подяки директору Благодійного фонду «Штаб допомоги Житомир» Олександру Максименку, а також директору ТОВ «Грандер» Олександру Чупіці, який безпосередньо доставив вантаж з Німеччини!
Разом до нашої перемоги!

Воскресенье, 19 Март 2023 20:48

Переможний рік для рівненців

Наступний репортаж – звіт про роботу підрозділу за минулий рік стосується мирної і близької всім теми – спорту.
Рівненське відділення УС МПА (голова – Роман Голуб) повідомило, що його спортивна делегація у складі трьох міні-футбольних команд, а саме IPA Rivne Fire Brigade Ukraine (чоловіки), IPA Rivne Avangard Safety (чоловіки 35+) та IPA Rivnestandart Rescuer (чоловіки 45+) взяла участь у 40-му ювілейному чемпіонаті світу з міні-футболу серед поліцейських, що проходив у м. Ейберген, Королівство Нідерланди в період з 21 по 25 листопада 2022 року. Фактично наші спортсмени представляли не тільки окреме відділення, але й всю поліцейську спільноту України.
У чемпіонаті змагались понад 130 поліцейських команд з 37 країн світу. В ході запеклої боротьби команда IPA Rivnestandart Rescuer (чоловіки 45+) вибула на стадії ¼ фіналу турніру, а команди IPA Rivne Fire Brigade Ukraine (чоловіки) та IPA Rivne Avangard Safety (чоловіки 35+) вперше в спортивній історії Рівненського відділення - вибороли золоті медалі чемпіонів світу, відповідно у своїх категоріях. На честь переможців було піднято наш жовто-синій прапор під урочисте виконання Гімну України.
Рівненці особливо подякували за сприяння у підготовці та участі їхніх команд у чемпіонаті світу з міні-футболу серед поліцейських члену Української секції Міжнародної поліцейської асоціації – Голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергію Круку.

Воскресенье, 19 Март 2023 13:57

Захищаємо Вітчизну

Йде другий рік нашого життя в умовах ворожої агресії. Вся країна встала на боротьбу з окупантами. Звичайно, наше громадське об'єднання не залишилося осторонь від виконання цього священного обов’язку і робить свій внесок у спільну справу - перемогу над ворогом і визволення Вітчизни.
Ми продовжуємо інформувати вас, як спрацювали в період, що минув, наші регіональні відділення та осередки, як вони здійснюють цю роботу на новому етапі.
Сподіваємося, це буде не тільки цікаво, але й корисно з точки зору обміну досвідом.
Знову звертаємося до Анатолія Капітанського, Осередок УС МПА Національної академії внутрішніх справ (НАВС).
З самого початку військової агресії Росії проти нашої держави багато членів Осередку НАВС добровільно вступили до лав Збройних Сил України і тероборони, взяли участь у захисті Києва, Бучі і Ірпеня, в бойових діях на сході країни. Чимало членів МПА активно включилися у волонтерську роботу.
Так, Дмитро Стегнієнко, багаторічний член Осередку, президент Всеукраїнської благодійної організації «Українська федерація продовольчих банків» через посольство України в Японії організував волонтерську діяльність з надання благодійної допомоги з цієї країни постраждалим від агресії українським медичним закладам, дитячим будинкам, військовим тощо.

 

Представимо ще одного члена УС МПА з Осередку НАВС, власника приватного авторемонтного підприємства Рудницького Артема.

Протягом восьми років Рудницький Артем Михайлович допомагав у проведенні Антитерористичної операції на Донбасі:
у 2015 році ним був куплений та відновлений санітарний автомобіль УАЗ-452 для бійців АТО,
У 2015-2017 роках за сприяння Артема Михайловича відновлено автомобілі УАЗ-469, УРАЛ, ГАЗ-66 та інші.
У 2022 році в зону конфлікту передано запчастини до автомобілів УАЗ (радіатори, мости, двигуни), запчастини до двигунів автомобілів ГАЗ, для відновлення іншої військової техніки.
У 2023 році для потреб ЗСУ перефарбовано в камуфляжні кольори автомобілі Hummer H1.

 

Член УС МПА (осередок НАВС) Клачко Алла - діючій офіцер Нацгвардії України.
Разом з командою волонтерів вона доставляє гуманітарну допомогу у військові частини, шпиталі та цивільному населенню у постраждалі міста та села.

 

Секретар Осередку НАВС, член НВК УС МПА Андрій Теклішин, який у даний час знаходиться у Німеччині, разом зі своїм сином-бізнесменом на власні, а також зібрані кошти закуповують та відправляють у діючі бойові підрозділи Збройних Сил України військове спорядження:  бронежилети, оптику та дрони.

 

Член осередку НАВС Вуста Михайло, ветеран ОВС, полковник міліції. Організував волонтерську діяльність на Прикарпатті.

 

За ініціативою скарбника Осередку НАВС Дмитра Слєсарєва, за підтримки волонтерів із США Андрія Папуши та інших зібрано та надіслано в Україну більше ста одиниць тактичного спорядження, такого як військова форма, термобілизна, тактичне взуття, разгрузки, рукавички, тактичні аптечки, окуляри тощо. Все це передано військовим, зокрема, до 134-го окремого батальйону 114-ї окремої бригади ТрО, командиром одного з підрозділів якого є член Осередку НАВС, майор міліції В’ячеслав Хруль. Він в перший день вторгнення вступив до лав ТрО. Його підрозділ з самого початку боронив столицю на півночі Київщини, згодом брав участь у боях за Сєверодонецьк та Лисичанськ. Розповідь про звитягу цього підрозділу увійшла до документального фільму «Готові до спротиву» відомого режисера Ахтема Сеітаблаєва.
Анонс фільму https://www.youtube.com/watch?v=tKy566i2fn0.
Також за ініціативи Дмитра Слєсарєва було оголошено збір коштів на придбання пікапу Mitsubishi L200 для військових потреб цього підрозділу. До збору коштів окрім українців долучилися наші друзі з США, Великобританії, Німеччини, Ізраїлю. Завдяки підтримці волонтера, члена Осередку НАВС МПА Віталія Пісаренка автомобіль, переобладнаний для потреб підрозділу, був негайно переданий до військових ще до закінчення збору коштів. На ньому встановлено кулемет Browning M2.
Також за підтримки волонтерів Віктора та Оксани Петрух до підрозділу військових передано електрогенератор.
У всіх ініціативах Дмитра Слєсарєва активну участь брали його діти Філіп, Маргарита та Денис.


Д. Слєсарєв і В. Хруль

Усі люди, про яких йдеться у цих розповідях, і багато інших, хто гідно проявив себе у ці важки часи, патріоти і наші колеги по МПА, заслуговують на високу повагу. Нажаль серед них є загиблі, поранені, зниклі безвісти, а також постраждалі від дій окупантів. Виконавче бюро Осередку НАВС звернулось з клопотанням до НВК УС МПА про відзначення цих членів нашого громадського об’єднання почесними нагородами Секції, а також надання їм та їхнім сім'ям необхідної допомоги.

В центрі фотографії член Виконавчого бюро Осередку НАВС,

ветеран ОВС, полковник міліції  Михайло Белавін;

воював у званні капітана в одній з військових частин.

В центрі фото член Осередку, колишній прокурор м. Фастів Андрій Суботін. З перших днів війни організував і очолив тероборону цього міста. Брав особисту участь у пошуку і затриманні членів російських ДРГ.

Почесною відзнакою  "За мужність і професіоналізм" нагороджено  члена Осередку, учасника бойових дій на сході України. полковника Володимира Сотнікова, колишнього начальника слідчого відділу поліції Київського метрополітену. Під час бойових операцій отримав чисельні поранення.

Понедельник, 06 Март 2023 13:45

Патріоти – Збройним Силам

Член Виконавчого бюро Осередку УС МПА Національної академії внутрішніх справ, ветеран ОВС полковник  Руслан Каваценко спільно з членами УС МПА Солдатом В. І., Татарчуком В. В. і Кравченко Л. М. зібрали кошти та придбали для ЗСУ два позашляховика. Автомобілі передані до військової частини Я 7362, яка бере участь у бойових діях на Сході України.

Понедельник, 23 Январь 2023 21:19

Житомирське відділення допомагає ЗСУ

З досвіду місцевих підрозділів. Інформує Житомирське регіональне відділення УС МПА:

Члени відділення беруть участь в бойових діях, несуть службу у підрозділах територіальної оборони, а також на постійній основі забезпечують формування та перевезення гуманітарної допомоги з країн Західної Європи до України.

Виконавче бюро відділення активно співпрацює з членами МПА ряду європейських країн з питань надання гуманітарної допомоги на потреби Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, а також для внутрішньо-переміщених осіб.

16 січня п. р. за попередньою домовленістю, при безпосередній участі членів секції МПА Республіки Молдова, Гостинського відділення МПА Великопольського воєводства Республіки Польща, а також благодійної волонтерської організації «Асоціація допомоги Східної Європі від Німеччини», до міста Житомира був доставлений гуманітарний вантаж -  військовому госпіталю передані продукти харчування для військовослужбовців, а також медичне обладнання для сучасного офтальмологічного кабінету.

Продукти харчування тривалого зберігання та окреме необхідне майно було доставлено нашими польськими колегами також і до місцевого підрозділу територіальної оборони.

На даний час, також за допомогою наших колег з Молдови, Німеччини та Польщі вже сформовано та підготовлено до відправлення гуманітарні вантажі військового призначення зі Штутгарта та Дрездена (Німеччина), а також з міста Познань (Польща). Активно надають допомогу Україні і друзі житомирян з відділення Ліманова Малополського воєводства республіки Польща.  

Під час зустрічі з головою Гостинського відділення МПА республіки Польща Павлом Руткевичем, якій особисто брав участь у перевезенні гуманітарного вантажу з Німеччини, голова Житомирського відділення Петро Грозінський та його заступник Андрій Михайлов зокрема зазначили, що надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, наші європейські друзі дарують не просто матеріальні цінності, а дають нам всім тверду надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди, та переможемо ворога!

Нашим колегам з Польщі, які беруть сьогодні активну участь у наданні гуманітарної допомоги Україні, були передані почесні відзнаки та подяки від Президента Української секції МПА Андрія Василишина.

Понедельник, 23 Январь 2023 14:14

Допомога друзів

65-й Всесвітній конгрес МПА, що відбувся в жовтні минулого року, переконливий виступ на ньому делегата від Української секції МПА, члена Національного виконкому генерала Олександра Ярмиша не тільки привернув пильну увагу світової поліцейської спільноти до подій в нашій країні, а й викликав потужну хвилю підтримки нашої боротьби з боку колег з більшості країн світу. Про це йшлося з трибуни Конгресу, в його кулуарах, де також активно працювала наша делегація, роз'яснюючи справжній стан справ. Як наслідок, у багатьох країнах активізувався збір коштів на допомогу членам УС МПА, які постраждали від агресії, а також гуманітарної допомоги для потреб української поліції.
Днями вдруге за останній місяць до Львівської області прибув вантаж з Естонії у супроводі президента Національної секції МПА Уно Лааса та його колег. Естонські друзі передали українській стороні понад тонну високоякісного сухого корму для собак кінологічної служби Національної поліції України, а також понад тисячу комплектів зимової форми для поліцейських. У зборі коштів на закупівлю кормів взяли участь Австрійська та Німецька секції МПА.
Гостей з Естонії тепло прийняли Олександр Ярмиш, який з цією метою прибув до Львова, та голова Львівського регіонального відділення УС МПА генерал Василь Рябошапко з його заступником Олександром Сотніковим. У зустрічі також взяли участь керівники кінологічної служби Національної поліції і ГУНП в м. Києві.

Наступного дня О. Ярмиш прибув до Міжнародного центру гуманітарної допомоги «Міжгір'я», що у Закарпатті, де очікувався конвой з вантажем з Іспанії.
Іспанська делегація складалася з представників підрозділів МПА північної частини країни. Її очолив скарбник одного з регіональних відділень Андоні Артесеро.
Іспанські друзі привезли в Україну понад три тонни (а загалом – 8 тонн з урахуванням попередніх візитів) гуманітарного вантажу, в т. ч. медичне обладнання для Київського онкологічного центру, спецодяг для пожежних, різні засоби медичного та санітарного призначення, а також чотири генератори.
Відбулася тепла зустріч і переговори О. Ярмиша з іспанськими колегами. Від імені Національного виконкому наш представник сердечно подякував іспанським друзям і вручив їм спеціальний Серифікат-подяку за підписом президента УС МПА Андрія Василишина. У свою чергу, волонтери IPA з Іспанії висловили готовність продовжувати свою місію, враховуючи нагальні потреби української поліції.
Національний виконавчий комітет Української секції МПА висловлює глибоку вдячність усім колегам та друзям в МПА, які підтримують нас у скрутну хвилину. Це велика сила нашого непорушного братерства!
Servo per amikeco!

 

 

Пятница, 30 Декабрь 2022 20:36

З Новим роком!

Шановні колеги, дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Рік, який минув, був періодом випробувань для кожного українця і для нашої Вітчизни в цілому. У той же час цей непростий етап загартував усіх нас, зміцнив впевненість у своїх силах, прагнення відстояти нашу свободу і незалежність.

Бажаємо вам у новому році здійснення ваших планів, плідної і результативної роботи, успіхів і вдачі.

Від душі бажаємо вам і вашим родинам гарного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя.

Хай новий рік стане роком нашої перемоги, миру і добра в рідній Україні!

We wish you a Happy New Year and send best wishes to all friends in our police community, the International Police Association.

Національний виконком УС МПА

Понедельник, 07 Ноябрь 2022 15:22

Вічна пам'ять герою...

Сьогодні, 7 листопада, ми з нестерпною скорботою та болем у серцях проводили у небесний шлях Ваню Нестерова, бійця ЗСУ, члена МПА, який загинув як герой, захищаючи рідну землю від окупантів.

У вересні Вані виповнилося лише дев'ятнадцять. Попереду – навчання, цікава цивільна спеціальність. Але характер Вані формувався під впливом і за прикладом батька, в минулому полковника міліції, Валерія Івановича Нестерова, який сьогодні очолює Київське обласне відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.

Батько не шукав сину легких шляхів. І коли Ваня заявив йому про своє бажання служити в повітрянодесантних військах, стати воїном, батько поставився до цього з розумінням.

Незабаром прогуркотіли перші залпи війни. Багато чого довелося випробувати молодому хлопцю. Але він стійко переносив всі тяготи військової служби, гідно проявляв себе у бойовій обстановці. Важко було без хвилювання слухати, як про це говорили, прощаючись із ним, його командири, бойові побратими.

Зовсім недавно Ваня, використовуючи коротку відпустку, приїжджав до Києва відвідати рідних. Батько привів його до Національного адмінцентру Секції познайомити з колегами. До того ж Ваня повідомив про своє бажання вступити до Міжнародної поліцейської асоціації. Йому було вручено членський квиток та почесний знак УС МПА «За мужність та професіоналізм» III ст. Це була його перша нагорода у новій ролі і, на жаль, остання…

Ховали Ваню, як і личить, з військовими почестями. Цього дня небо було зранку затягнуте свинцевими хмарами, накрапав дощ. Здається, саме небо оплакувало цього чудового юнака, який віддав своє життя за свободу Вітчизни.

Українська секція МПА, її Національний виконком висловлюють глибоке співчуття Валерію Івановичу Нестерову, його родині, у зв'язку з горем, що спіткало їх. Тримайтеся, наші дорогі. Ваш син загинув, як герой. Світла та вічна йому пам'ять…

Ім'я Івана Нестерова занесено до Книги пам'яті Міністерства оборони України.

Четверг, 06 Октябрь 2022 19:58

65-й Світовий конгрес МПА

Сьогодні, 6 жовтня, на 65-му Світовому конгресі МПА, який проходить у іспанському місті Льорет-де-Мар, другій день роботи. На трибуні форуму делегат від Української секції МПА генерал Олександр Ярмиш.

Суббота, 17 Сентябрь 2022 19:54

У Національному виконкомі УС МПА

16 вересня 2022 року відбулося засідання Національного виконкому Української секції МПА, на якому було розглянуто та затверджено пропозиції спеціальної комісії з розподілу коштів, які надійшли від МПА на допомогу постраждалим під час бойових дій.

Усього матеріальну допомогу в розмірі від 15 до 30 тисяч грн отримали 19 сімей. У кожної з них повністю або частково зруйновано житло, втрачено майно.

Від їхнього імені передаємо всім братнім секціям нашу щиру подяку.

Ми продовжуємо моніторинг ситуації на місцях і знову звертаємось до членів нашої Секції з проханням інформувати нас через ваших керівників на місцях про те, що ви потрапили у біду. Будемо робити все, щоб жодна постраждала сім'я не залишилася без уваги та допомоги.

Виконком також обговорив тези виступу делегата від Української секції на Всесвітньому конгресі МПА, який відбудеться на початку жовтня.

Розглянуто ряд інших важливих питань поточної діяльності Секції в умовах воєнного часу.

Страница 1 из 20
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2