ХVI Конференція Національної виконавчої Ради Української Секції МПА

Шановні друзі та колеги!

30 жовтня 2015 року в м. Києві відбулась ХVI Конференція Національної виконавчої Ради Української Секції МПА.

В Конференції приймали участь члени Національної Виконавчої Ради, спостерігачі та гості з усіх регіональних відділень Секції.

Першим із звітною доповіддю «Про роботу Національного виконавчого комітету УС МПА за 2015 рік і завдання щодо подальшої діяльності Секції» виступив Президент Секції, генерал внутрішньої служби України Андрій Володимирович Василишин.

Під час обговорення доповіді, в якому виступила велика кількість делегатів, було висловлено багато конкретних пропозицій щодо покращення роботи Секції та її виборних органів. Було прийнято рішення ввести до складу Національного виконавчого комітету Секції Кура Валерія Степановича, який один із перших приймав участь у створенні Секції МПА в Україні, також до складу НВК увійшли голови Київського міського відділення Ікранов А.О. та осередку Національної академії внутрішніх справ Капітанський А.І.

Конференція прийняла рішення визнати та прийняти до складу МГО УС МПА Осередок Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Головою Осередку обрано ректора  університету Лошицького Михайла Васильовича.

Відповідно до вказівки Міністра МВС України Авакова А.Б. участь у Конференції приймали представники Донецького і Київського регіону.

На окремій зустрічі заплановано розглянути процедуру співпраці  УС МПА із МВС України.

На основі прийнятого рішення, аналізу критичних зауважень і пропозицій, висловлених учасниками конференції, буде розроблено план роботи Національного виконавчого комітету на наступний рік.

Рішення Конференції будуть опубліковані в відповідному розділі сайту, про що ми обов’язково Вас повідомимо.

Фотографії з Конференції можна переглянути в розділі Галерея

Також, Ви можете переглянути відео-матеріал про Конференцію за посиланням.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2