Чому МПА?

Час від часу, бажаючі вступити до МПА задаються питанням – які ж переваги вони можуть отримати, вступивши до Асоціації.

Насправді, перелічити всі привілеї тяжко, оскільки їх велика кількість, але виділимо основні:

  1. Велика кількість заходів та проектів на міжнародному, національному та локальному рівні:
  • Міжнародний хостинг  –  обмін інформацією між членами МПА різних країн з приводу виїзду закордон,  допомога з поселенням, екскурсіями, розвагами. Виїзджаючи закордон, Ви завжди можете зв’язатись з місцевим представництвом МПА за допомогою  або завітати на каву для обміну професійною інформацією.
  • Тижні співдружності, спортивні змагання,  святкування річниць, що проводяться постійно для членів Асоціації за спеціальними програмами та цінами

       Графік міжнародних заходів 2016

  • Професійний досвід та обмін знаннями, що досягається завдяки заходам, що влаштовують Секції різних країн (єдиноборства, володіння зброєю, боротьба з тероризмом і тд)
  • Колективи за вподобаннями, які працюють не лише на національному, а і на міжнародному рівні (колекціонери зброї, значків, рибалки, радіо-аматори, любителі гольфу тощо)

      2. Будинки МПА розташовані в кожній країні-учасниці з метою розташування членів МПА та їх родичів.

      З переліком Ви можете ознайомитись на відповідному розділі сайту.

      3. Школа МПА в м.Гімборн, Німеччина – головний міжнародний центр МПА для проведення зустрічей, тренінгів, курсів підвищення кваліфікації.

      Детальніше

       4. Міжнародна молодіжна програма – програма обміну для дітей членів МПА, що надає можливість молоді отримувати нові знання про культуру та традиції інших країн-членів Асоціації

       5. Міжнародні молодіжні збори, що проводяться щороку в одній із країн-Секцій МПА для дітей віком 16-17 років. Такі заходи надають можливість дітям отримувати нові знання і міжнародні контакти, практику англійської або іншої мови, оскількі в зборах приймають участь діти з понад 20 країн світу.

       Міжнародні молодіжні збори 2016

Пам’ятайте, що МПА завжди була добровільною організацією і не має на меті здобуття прибутку. 100% коштів, здобутих із членських внесків ідуть на покращення та розвиток міжнародних зв’язків та обміну знаннями між членами асоціації.

 

       Документи для вступу в Асоціацію

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2