ХХ Всесвітній конгрес МПА

Готель "Herods" на ізраїльському узбережжі Червоного моря. Тут проходив ХХ Всесвітній Конгрес МПА.

На початку вересня 2012 року в ізраїльському курортному місті Ейлаті відбувся ХХ Всесвітній Конгрес МПА. У Конгресі взяла участь делегація Української секції на чолі з її Першим Віце-президентом Олександром Гідою.
Конгрес за участі представників 64 країн – членів МПА підбив підсумки роботи Асоціації за 3-річний період, обрав керівні органи найбільшого громадського об'єднання світу.


Новим Міжнародним Президентом МПА обрано одного з керівників Швейцарської поліції 42-річного П'єра Мартена Мулена, який і до цього входив до складу Постійного виконавчого бюро МПА, найвищого виконавчого органу Асоціації.
1-м Міжнародним Віце-президентом МПА обрано Гал Шарон, Ізраїль. Водночас Гал Шарон очолить Міжнародну комісію зовнішніх зв'язків.
2-м Міжнародним Віце-президентом обрано Вернера Баша, Німеччина. Він буде головою Міжнародної соціальної комісії.
3-м Міжнародним Віце-президентом обраний Кіс Сал, Нідерланди. Під його головуванням буде працювати Міжнародна професійна комісія. Кіл Сал буде також представником від ПВБ в Гімборні.
Міжнародним Генеральним секретарем МПА знову обрано Георгіоса Катсаропулоса, Греція. Він буде також головою Міжнародної внутрішньої комісії.
Міжнародну культурну комісію очолить новообраний помічник Міжнародного Генерального секретаря Стефан Крокард, Велика Британія.
Міжнародним скарбником обрано Ромена Міні, Люксембург.
Помічником Міжнародного скарбника став Вольфган Габруш, Австрія.
Колишнього Президента МПА Майкла Одіссеоса обрано радником МПА.
Конгрес прийняв ряд важливих рішень щодо поточної діяльності МПА. Зокрема, за пропозицією делегацій Росії, України та ряду інших країн Центральної та Східної Європи російську мову включено до переліку офіційних мов для синхронного перекладу на конгресах і конференціях МПА. Це дасть можливість відповідним делегаціям брати більш активну участь в роботі цих форумів, прийнятті ними рішень з усіх питань.
Прийняті також рішення з окремих питань внутрішньо секційної та фінансової діяльності Асоціації.
Конгрес офіційно визнав і прийняв до складу МПА національну секцію Боснії та Герцеговини.
За пропозицією делегації Свазіленду до складу МПА включено групу під назвою "Волонтерська підтримка МПА ВІЛ/СНІД інфікованих", яка складатиметься із діючих офіцерів поліції та пенсіонерів.
У Швейцарії, за рішенням Конгресу, за рік відбудуться молодіжні збори МПА, а на острові Крит – семінар жінок – членів МПА – офіцерів поліції.
Чергову конференцію МПА вирішено провести у вересні наступного року в Копенгагені (Данія).
Важливою складовою Конгресу було неформальне спілкування його учасників, під час якого встановлювалися або поглиблювалися контакти між представниками різних країн, обговорювалися шляхи подальшої взаємодії.
Отже – до нових цікавих зустрічей!

Конгрес відкриває Президент МПА Майкл Одіссеос.

Форум зібрав понад 300 делегатів і гостей.

 

Голова делегації УС МПА, 1-й віце-президент УС МПА Олександр Гіда і голова Вінницького відділення Секції Андрій Лебідь. Зліва – президент національної секції МПА США Боб Кіллен.

 

Господарі привітали учасників Конгресу концертними номерами.

 

Члени делегації і гості Конгресу від УС МПА.

 

У залі засідань Конгресу.

У неформальній обстановці.

Новообраний Президент МПА П'єр Мартен Мулен (Швейцарія).


Новообране Постійне Виконавче Бюро МПА.


Передача керівництва 400-тисячною громадською організацією.

 

Учасники і гості Конгресу. Фото на згадку.

 

З дорогими сусідами з Молдови.


Колеги з різних країн добре розуміли один одного.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2