З ДОСВІДУ РОБОТИ ЗАПОРІЗЬКОГО РВ


У жовтні 2008 року делегація нашого відділення у складі 6 осіб брала участь у святкуванні 25-ї річниці Секції МПА Кіпру.
У місто Лімасол прибуло 380 членів МПА з сім’ями з 24-х країн світу – Англії, Росії, США, Австралії, Канади, Німеччини, Греції та інших. Окремі делегації очолювалися президентами національних секцій.
Президент МПА і міністр внутрішніх справ Кіпру під час своїх виступів відзначили, що вони дуже ради привітати вперше присутніх на таких зустрічах представників України.
Серед подарунків, які були вручені ініціаторам зустрічі національними секціями, наш подарунок – булава, козацький герб і відеофільми про острів Хортиця і місто Запоріжжя англійською мовою – було визнано найкращими.
У відділенні створено команду з автомототранспорту, яку в 2006 році зареєстровано в Німеччині під назвою IPA – Запоріжжя – 216, про що отримано сертифікат. На протязі 4-х років ми брали участь у «Зіркових автопробігах» по Німеччині та Австрії. Після завершення цих пробігів відвідали Францію, Бельгію, Люксембург, Чехію, Словакію, Італію, Сан-Марино та Угорщину.
Команда постійно займає призові місця і нагороджується призами. У 2009 році в автопробігу з фінішем у м. Гданьську (Польща) посіли друге місце в категорії «Д». Після цього відвідали Данію, Німеччину і Голландію.
У поточному році заплановано участь у автопробігу з фінішем у м. Дебрецен (Угорщина) і відвідинами Швейцарії, Ліхтенштейну та Австрії.
У будівлі УМВС у музеї історії Запорізької міліції, який очолює член МПА В. Заволок, відкрито експозицію МПА, яка постійно поповнюється, в тому числі, за допомогою наших друзів із-за кордону. Зокрема, нам надіслали форму поліції з Німеччини, Австрії, Італії, Іспанії, Ізраїлю та Кіпру.
Щорічно Запорізьке РВ проводить 3-денну дружню зустріч «Козацька Хортиця». У 2009 році приймали гостей з Київського, Полтавського та Харківського відділень.
Практикуємо організацію відпочинку за кордоном для членів МПА та їхніх сімей за власний рахунок.
Так, у 2005-му році 40 чол. відпочили в Болгарії, наступного року – 18 чол. у Єгипті. У 2009 році 8 чол. подорожувало до Тунісу, а в поточному – заплановано відпочинок у Марокко або на Мальті.


Голова Запорізького РВ                                 С.М. Алфьоров

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2