Круїз водними шляхами Бельгії і Франції

IPA United Kingdom запрошує до участі в круїзі по водних шляхах Бельгії і Франції 29 травня - 3 червня 2021 року.

Ця нетривала, але збагачена враженнями подорож включає в себе мальовничі річкові круїзи, прекрасну сільську місцевість, три надихаючих міста та професійний досвід компанії Fred. Olsen всього за п'ять ночей плавання. Коротка французька вилазка надасть можливість дослідити чарівні бруковані вулички та історичну гавань Онфлера, а також вражаючі укріплення Сен-Мало і Мон-Сен-Мішель.

У Бельгії теж є можливість провести незабутній день - подорож уздовж Західної річки Шельди в Антверпені, місті, відомому своїми соборами, шоколадними магазинами і блискучими діамантами.

Групові тарифи від:

Інтер'єр - 679 фунтів стерлінгів за особу

З видом на океан - 769 фунтів стерлінгів

Покращений (супер) вид на океан - 849 фунтів стерлінгів

Каюта з терасою - 1259 фунтів стерлінгів

Люкс - 1439 фунтів стерлінгів

Одномісний номер - 1079 фунтів стерлінгів

Маршрут:

Сб 29 травня Дувр, Великобританія

Нд 30 Травня Антверпен, Бельгія

Вт 01 Червня Онфлер, Франція

Ср 02 червня Сен-Мало, Франція

Чт 03 Червня Дувр, Великобританія

Тарифи розраховані на одну особу, виходячи зі стандартного розміщення в зазначеній категорії, при наявності вільних місць. Пропозиції можуть бути змінені або відкликані в будь-який час без попереднього повідомлення, а також залежать від наявності вільних місць і не можуть бути застосовані ретроспективно. Таким чином, всі замовлення приймаються в залежності від наявності можливості. Всі резервування є суб’єктом стандартних умов надання послуг Fred. Olsen та доступні на нашому веб - сайті та за запитом. FOCL залишає за собою право вносити зміни в маршрути з оперативних причин. * Витрати на борту в розмірі 50 фунтів стерлінгів не можуть бути переведені або повернуті готівкою.

Щоб забронювати номер, зателефонуйте Фреду. Команда бронювання Olsen Cruise Lines за номером 0800 0355 108, посилаючись на GRP0054 та T2113.

Через загрозу здоров’я, спричинену Covid-19, організатори залишають за собою право скасувати організацію цього заходу.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2