10-й Міжнародний турнір з міні-футболу на Мальорці

Харрі Енгельс, віце-президент Міжнародного турніру з міні-футболу для державних службовців розповсюдив повідомлення щодо чергових змагань на Пальма-де-Мальорці:

«Шановні колеги! З великим задоволенням направляємо вам інформацію щодо 10-го футбольного турніру на Мальорці. Цей турнір організовує Mallorca Football Events, що володіє широким досвідом в цій сфері, і наш партнер компанія Viajes Adramar при повній підтримці ради Кальвіа і ради по туризму Мальорки. Для нас велика честь запросити ваші футбольні команди для участі в турнірі 2021 на Мальорці.

Турнір на Мальорці відбудеться в період з четверга 28 жовтня по понеділок 1 листопада 2021 року включно на популярному і затишному курорті Санта-Понса.

У футбольному турнірі на Мальорці можуть брати участь: співробітники поліції, пожежні, співробітники митниці, військовослужбовці, співробітники податкових відомств, працівники міністерств внутрішніх справ та інших міністерств, державних, провінційних або муніципальних органів влади і особи, спеціально запрошені організаційним комітетом.

Планується провести наступні турніри:

• Серед чоловіків.

• Серед жінок.

• Серед чоловіків від 35 років і старше.

• Серед чоловіків від 45 років і старше.

 

Для отримання додаткової інформації виберіть наступне:

 

Офіційне запрошення

Офіційна реєстрація

Ціни на готельні номери та апартаменти

Рекламний проспект турніру

Рекламний відеоролик

Веб-сайт

Банер

Facebook

 

Ми з нетерпінням чекаємо на отримання ваших заявок і будемо раді бачити всіх учасників на 10-му футбольному турнірі на Мальорці.

Фірма-організатор.

Harry Engels

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2