65-й Всесвітній Конгрес МПА

МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ

SECCIÓN IPA ESPAÑA

*: c/ Guardia Urbana 3-5, 08004-Барселона. ,: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

': (+34) 93 291 51 86 :: http:// Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

IPA ІСПАНІЯ запрошує вас на

65-й Всесвітній конгрес IPA та Тиждень дружби 2022

Шановні друзі IPA,

Мені приємно від імені організаційного комітету та всіх членів Секції IPA Іспанія запросити вас на 65-й Всесвітній конгрес IPA, після якого відбудеться тиждень дружби IPA.

Як ви всі знаєте, Іспанська секція IPA була призначена для організації 65-го СВІТОВОГО КОНГРЕСУ IPA у ЖОВТНІ 2020.

COVID-19 змусив нас скасувати організацію ЧМ протягом 2020 року та

2021. В результаті пандемії багато людей по всьому світу померли або все ще перебувають під наслідками хвороби, деякі з них колеги та члени родин. Усім їм наше найбільша ніжна та яскрава пам’ять.

На момент написання статті Російська Федерація починає військовий наступ на Україну.

Секція IPA Іспанії глибоко шокована рішенням Російської Федерації примусово перетнути кордон і почати вторгнення в Україну. Ми змогли побачити крізь приватний телеканал BFM TV, який спеціалізується на трансляції безперервної інформації, про те, як автобус з логотипом секції IPA Україна переміщав біженців між кордонами України та Польщі як зразковий допоміжний засіб, який ще більше підкреслює наш девіз «Servo per amikeco».

Наші друзі в Україні страждають від наслідків жахливої війни і потребують допомоги. Вони є жертвами вторгнення, яке безпосередньо стосується нас, оскільки і Україна, і Росія є нашими членами об'єднання.

IPA Spain знаходиться в розпорядженні IEB для будь-якої спільної ініціативи підтримки.

На знак солідарності з IPA Ukraine під час наступного Всесвітнього конгресу не буде обміну подарунками

між секціями, а замість цього в конференц-залі буде ввімкнуто вікно, де кожна секція зможе внести суму грошей, яку можливо. Наприкінці з'їзду гроші будуть

передано міжнародному скарбнику на допомогу IPA Ukraine.

Нарешті цього 2022 року ми зможемо прийняти Всесвітній конгрес, як і планувалося. Ми зробили чудове намагання підтримувати ті самі ціни, що й два роки тому, щоб сприяти особистій зустрічі між нами усіма під час Всесвітнього конгресу та тижня дружби.

Для організації цього заходу ми обрали місто Льорет де Мар (провінція Жирона), це місце на Коста-Брава, дуже приємне туристичне місце, яке неодмінно задовольнить усі ваші очікування.

Місцем проведення Конгресу буде Олімпійський конгрес-центр, що є частиною EVENIA Olympic Resort, і сучасний готельний курорт, що складається з 4 готелів**** і розташований в житловому районі Льорет де Мар.

Його приємне середовище та сучасне обладнання гарантують успішне проведення будь-якого заходу.

Площа території понад 30 000 м2 і особливості: великі сади, тропічні басейни,

басейни з підігрівом, спа, тенісний корт і крита автостоянка. Він розташований на узбережжі Коста-Брава, Льорет де Мар (1000 м. від пляжу. 12 хвилин пішки).

Середня температура жовтня становить 22 градуси, а відстань між міжнародним аеропортом Барселони та Льорет-де-Мар (Коста Брава) 1 година на машині. Відстань між Міжнародним аеропортом Жирони (Low Cost) і Ллорет: 25 хвилин на машині.

Ми працювали над дуже різноманітною програмою, яка дозволить вам дізнатися про соціальне та культурне життя і особливості місцевості. Програму та рекламне відео ви знайдете на нашому сайті.

Після Всесвітнього конгресу ми розпочнемо Тиждень дружби, відвідавши міста Барселону, Мадрид і його околиці. Трансфер між двома містами здійснюватиметься швидкісним поїздом AVE.

Відвідайте наш веб-сайт, щоб отримати форми та забронювати місця на WC & FSW 2022,

Веб-сайт: https://ipa-65th-world-congress.org/

електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Ми абсолютно впевнені, разом ми зможемо досягти великого успіху!

Ми чекаємо на Вас!

Servo per amikeco

Артуро Салінас Марін

Президент IPA Іспанії

28 лютого 2022 р

 

65-й Всесвітній Конгрес МПА відбудеться 4-9 жовтня 2022 року

Реєстраційна форма, інша службова інформація за адресою: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/03/E-IPA-WC-Registration-form-2022.pdf

Програма Конгресу: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/02/E-IPA-WC-Programme-2022.pdf

Культурна програма: https://ipa-65th-world-congress.org/wp-content/uploads/2022/03/IPA-WC2021-WEB-Information-1.0-ING.pdf

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2