ЗАПОРОЖЦІ У СКАНДИНАВІЇ.

(З ДОСВІДУ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ТУРИЗМУ).

На початку осені  15 членів нашого відділення здійснили подорож по Польщі, Швеції та Норвегії. Ми побували в  польських містах Гданську, Гдині та Варшаві. У Швеції відвідали Стокгольм, Нінасхамн, Сігнатун, Упсалу, Гетеборг, Трольгаттане і Скарлскрон;  у Норвегії - Осло, Берген і Флом.  У Стокгольмі ми оглянули його історичний центр Гамла-Стан, де розташований королівський палац і  собор 13-го століття в стилі італійського бароко. Оглянули також будівлі Парламенту, Ратуші і Концертного залу, який відомий тим, що щорічно 10 грудня там вручаються Нобелівські премії.

У Норвегії ми плавали по фіордах. На ринку м. Берген продегустували стейки з китового м'яса, шашлики з королівських креветок, м'яса краба і ковбасу з оленини і лося.

В Осло побували у фортеці Акершюс і Вігеландспарке з шедеврами скульптора Густава Вігаланда. Парк розташований на площі в 32 гектари. На його території розміщені 214 скульптур з граніту, бронзи або кованого заліза. Всі скульптурні композиції зображують взаємовідносини між чоловіком і жінкою. Найвідоміша з них  «Моноліт».  Ця колона вирубана з одного цілого шматка граніту і оздоблена барельєфами. Всього тут 121 фігура. Висота "Моноліту" 17,3 метра, а вага - 180 тонн.

Оглянули найдавнішу дерев'яну церкву в Норвегії, зведену в 1250 році.

Два дні ми проживали в готелі «Сталхейм», розташованому в долині Нередален,  недалеко від водоспаду Твіндефоссен, де вода падає з висоти 150 метрів.

Безумовно, під час подорожі були зустрічі з колегами, працівниками поліції, які залишили у нас таке ж приємне враження, як і земля, на якій вони забезпечують правопорядок.

Л. Кушнарьова,  Запорізьке РВ УС МПА.

(Фотографії з подорожі - у фотогалереї).

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2