Super User

Super User

18 грудня 2017 року Адмінцентр Української секції МПА відвідали член МПА Ізраїля  Йосі Гройсберг та його дружина Мазаль, які проводять відпустку в Україні.

Під час зустрічі Йосі Гройсберг розповів про те, що він довгий час працював у дорожній поліції  м. Холон, а нині є резервним поліцейським цього ж підрозділу, тобто волонтером. Один раз на тиждень він приходить на службу в уніформі та працює робочий день, виконуючи поліцейські функції на громадських засадах.  Його двоє синів є діючими офіцерами поліції і членами МПА.

Під час зустрічі, яка пройшла у дружній обстановці, відбувся обмін думками щодо розвитку дружніх стосунків між правоохоронцями України та Ізраїлю.

По завершенню зустрічі гостям були вручені сувеніри Української секції та зроблено фото на згадку.

З української сторони у зустрічі  взяли участь генеральний секретар Секції Віктор Овсянников, керівник Адмінцентру Юрій Кошець та член виконкому Київського відділення Борис Шаповалов.

  Фото на згадку

 

 

 

24 листопада 2017 року у м. Києві відбулося організоване Київським міським відділенням УС МПА засідання «Круглого столу», присвячене 20-річчю Української секції МПА.

Зібрання вступним словом відкрив генеральний секретар Секції Віктор Овсянников, який проінформував присутніх про історію створення Української секції, рішення останнього Світового конгресу МПА та ХІ-го Конгресу Національної виконавчої ради УС МПА.

З доповіддю про діяльність Київського міського відділення виступив його голова Анатолій Ікранов, який розповів про здобутки та перспективи розвитку громадського об’єднання.

У своїй співдоповіді заступник голови відділення Борис Шаповалов розповів про діяльність очолюваної ним Української федерації хортингу щодо популяризації ідей МПА та залучення нових членів до організації.

Цікавою та пізнавальною стала інформація про історію створення та діяльність поліції у м. Києві з ХVII століття до теперішнього часу, з якою виступив перший заступник голови відділення Юрій Кучинський.

Виступи учасників круглого столу під час обговорення доповідей показали їх велику зацікавленість і готовність до активної роботи  щодо подальшої розбудови організації та популяризації ідей МПА.

За дорученням Президента УС МПА Василишина А.В. найбільш активним членам Київського міського відділення УС МПА були вручені почесні нагороди Секції.

Пятница, 01 Декабрь 2017 12:25

ХІ-й Національний Конгрес УС МПА

16 листопада в Києві відбувся черговий, ХІ-й Національний Конгрес УС МПА. Цього року головний форум Секції проходив під знаком святкування її 20-ї річниці.

Саме у 1997 році у канадському місті Квебек на ХV-му Всесвітньому Конгресі МПА була вперше присутня делегація новоствореної Української секції МПА, і її членам був вручений сертифікат, який засвідчив офіційне визнання УС МПА у складі однієї з найбільших громадських організацій світу – Міжнародної Поліцейської Асоціації.

Серед почесних гостей Національного Конгресу – засновники Секції: її перший президент Анатолій Грищенко, віце-президенти Василь Радіонов і  Микола Лішенко.

У роботі Конгресу взяв участь перший заступник Голови Національної поліції України генерал поліції 2-го рангу В’ячеслав Аброськін, який тепло привітав присутніх і розповів про роботу найчисельнішої правоохоронної структури держави в умовах її реформування.

На Конгресі були представлені новообрані члени Національної Виконавчої Ради - голова Вінницького відділення УС МПА Микола Лайтер, голова Луганського відділення Геннадій Іваненко та голова Кіровоградського відділення Віктор Скринік. Повідомлено про оновлення керівництва Донецького відділення Секції, яке очолив і увійшов до складу НВР Микола Семенишин, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області. На Конгресі цей підрозділ представив його заступник Володимир Мануїлов.

Святкова атмосфера Конгресу не виключила як завжди принципове обговорення її учасниками нагальних питань діяльності Секції. Тон такої розмови був заданий звітною доповіддю про роботу Національного виконавчого комітету за рік, що минув, з якою виступив президент УС МПА генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин.

У доповіді було зазначено, що протягом звітного періоду Національний виконком у відповідності з прийнятими рішеннями і планами продовжував роботу на головних напрямках діяльності Секції, визначених її Статутом. Делегації Секції брали участь у різнопланових заходах міжнародного рівня, що сприяло подальшому укріпленню зв’язків з національними секціями інших країн, особливо країн–сусідів. Організація дещо збільшилася чисельно. Здійснено намічені заходи соціального спрямування.

У той же час є певні недоробки, невикористані можливості. Про все це на Конгресі йшла зацікавлена, конструктивна розмова.

Конгрес прийняв постанову з обговорених питань, яка містить конкретну програму дій Секції на майбутнє. Зокрема, намічено сформувати збірну команду УС МПА  та забезпечити її участь у Перших іграх МПА, які відбудуться 2018 року в Лісабоні; опрацювати питання щодо проведення в Україні міжнародних змагань з поліцейського двобор’я, а також – організації фестивалю дружби з запрошенням колег з країн-сусідів.

Заплановано багато іншого. Отже, попереду новий цікавий етап роботи.

Фото з Конгресу – у галереї сайту.

 

 

23 листопада 2017 року до Адміністративного центру Української секції МПА за попередньою домовленістю завітали двоє швейцарських поліцейських – членів МПА Фабіан Ремондіні та Роланд Хайні, які подорожують по Європі під час своєї відпустки.

Відбулася цікава, дружня розмова підчас якої були обговорені питання дружніх стосунків і взаємодії між нашими секціями.

Фабіан та Роланд працюють патрульними поліцейськими у кантоні Нідеррордорф, вони розповіли про організацію служби поліції Швейцарії та поділилися враженнями від перебування в Україні, зокрема у м. Києві.

У зустрічі, яка пройшла в теплій обстановці взяли участь генеральний секретар Секції Віктор Овсянников, керівник Адмінцентру Юрій Кошець та член МПА Дмитро Журавльов.

По завершенню зустрічі гостям були вручені пам’ятні сувеніри та зроблено фото на згадку.

 

Шановні друзі та колеги!

Раді Вам повідомити, що в цьому році, вперше за шестирічну  історію участі українських команд у Всесвітньому поліцейському турнірі  WPIST  з міні-футболу, що відбувається  на острові  Пальма де Майорка (Іспанія), команда «Кyiv Academy» у найскладнішій віковій підгрупі турніру  «чоловіки», де змагалися 40 команд, зіграла 8 ігор з командами Ізраїлю, Чехії, Франції, Уельсу, Бельгії, Іспанії, Румунії  та без жодного програшу вийшла у фінал.
        І хоча у напруженому фінальному поєдинку нашим футболістам  не вдалося   закріпити свій попередній успіх,  збірна команда  Осередку НАВС зайняла почесне 2-ге місце, здобувши кубок та срібні медалі, що, навіть,  не залишилося поза увагою іспанських засобів масової інформації.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог.

 

 

 

Шановні друзі та колеги!

Міжнародний адміністративний центр МПА нагадує важливу інформацію:

Віднедавна, Міжнародна Поліцейська Асоціація втратила офіційне визнання уряду Туреччини та припиняє свою діяльність на території країни.

Звісно, Делегати Всесвітнього Конгресу 2017 в Болгарії підтримали всіх членів МПА Секції Туреччини, що живуть закордоном визнавши їх дійсними членами Асоціації.

В зв'язку з новими обставинами, подорожуючи до Туреччини, члени МПА не можуть сподіватись на підтримку та допомогу від місцевих правоохоронних органів.

 

 

 

Пятница, 29 Сентябрь 2017 04:57

62-й Конгрес МПА

У період з 19 до 24 вересня 2017 року у містечку Албена (Болгарія) відбувся черговий 62-й Конгрес Міжнародної поліцейської організації.

У Конгресі взяли участь делегати з 64 країн світу, де зареєстровані Національні секції МПА. Членство ще двох країн-членів МПА (Мозамбік, Мексика) було тимчасово припинено на попередньому міжнародному зібранні. Крім цього, на Конгресі були присутні у якості наглядачів делегації Іраку та Киргизії, які  мають намір отримати офіційне визнання.

З особливою цікавістю делегати заслухали доповідь Президента МПА П’єра Мартіна Мулена, який проаналізував сучасний стан організації. Було  зазначено, що намітилася тенденція до «старіння» та зменшення кількості членів МПА. За даними звітів з місць зріст  кількості членів організації спостерігається у 41 країні, зменшення – у 17. На 1 січня 2017 року кількість членів МПА склала 355.689 (- 767) і скорочення продовжується. Одним з  головних завдань було визначено розширення національних організацій за рахунок  активного залучення молодих працівників поліції.

У своїх виступах члени Міжнародного виконавчого комітету та делегати Конгресу розширили  картину сучасного стану всесвітньої організації та запропонували ряд дієвих заходів щодо активізації її діяльності, зокрема організації та проведення обміну делегаціями, участі у спортивних та фольклорних заходах, молодіжних зборах, обміну будинками МПА, участі у спільних навчаннях молодих поліцейських у Замку Гімборн тощо.

Делегати прийняли та затвердили пропозиції ряду країн щодо проведення   у них міжнародних заходів під егідою МПА, зокрема:

-         11-17.05.2018 – І – ші Ігри МПА, Лісабон (Португалія);

-          7-14.07.2018  - тиждень дружби, Шри Ланка;

-           6-19.08.2018  - молодіжні збори, Шервуд (Великобританія);

-         26-30.08.2018  - семінар жінок-поліцейських, Калгарі (Канада).

За підсумками роботи Міжнародної поліцейської асоціації у 2017 році ряд національних секції були відзначені сертифікатами за досягнуті успіхи у різних напрямках діяльності. Зокрема, Українська секція МПА отримала нагородні сертифікати  за один з найкращих веб-сайтів та за організацію і проведення професійних семінарів з самооборони.

За дорученням Президента УС МПА А.В. Василишина були вручені почесні ювілейні відзнаки «20 років УС МПА» Президенту МПА П.М. Мулену та членам Міжнародного виконавчого комітету.

Наступний 63-й Конгрес МПА відбудеться 18-23 вересня 2018 року              у м. Роттердам (Нідерланди).

 

 

Вторник, 05 Сентябрь 2017 16:26

Дружня зустріч з колегою з Авcтралії

31 липня 2017 року в центральному офісі Української секції МПА відбулася дружня зустріч з колегою, офіцером поліції Південної Австралії, членом МПА Австралійської секції Андрієм Гончаровим, нашим земляком, уродженцем м. Вінниці, який у далекі 80-ті роки разом з родиною переїхав на постійне місце проживання до Австралії. Розпочавши  службу в поліції           з патрульного, він уже більше 25 років працює у правоохоронній системі. На даний час – детективом, до обов’язків якого входить оперативна та слідча діяльність.  

Під час зустрічі, яка пройшла у дружній обстановці, відбувся обмін думками щодо підготовки та діяльності поліції, подальшої співпраці та обміну делегаціями між Українською та Австралійською секціями.   

З української сторони у зустрічі  взяли участь генеральний секретар Секції Віктор Овсянников, керівник Адмінцентру Юрій Кошець та член виконкому Київського відділення Борис Шаповалов.

Гостю були вручені сувеніри Української секції та зроблено фото на згадку.

 

       30 травня 2017 року відбулася чергова ХХ-та Конференція Київського міського відділення УС МПА, де було підведено підсумки роботи за рік та    розглянуто ряд питань щодо діяльності громадського формування. Конференція заслухала звіти голови відділення Ікранова А.О., скарбника відділення Єсипенка І.І. та голови ревізійної комісії Дроздовського В.М.  

      У своїх виступах делегати дали оцінку діяльності керівного органу відділення та висловили ряд побажань щодо активізації роботи формування. Зокрема, одним із головних було питання налагодження взаємодії                   з підрозділами Національної поліції ГУНП у м. Києві. З позитивного боку була відмічена активна діяльність у цьому напрямку з боку Виконавчого комітету відділення, завдяки  зусиллям якого керівництвом Київського главку Національної поліції було затверджено графік  зустрічей з особовим складом підрозділів представників Київського міського відділення УС МПА.

     Головною метою таких зустрічей є поширення ідей МПА та залучення працівників Національної поліції до членства в МПА.

     Активно обговорювалися й інші питання щодо активізації роботи  відділення.

     Підводячи підсумки роботи конференції діяльність Виконавчого комітету Київського міського відділення за оцінками делегатів конференції визнано задовільною.

 У Конференції взяли участь генеральний секретар УС МПА Овсянников В.Б. та керівник Адмінцентру Секції Кошець Ю.В.

     По завершенню конференції було зроблено фото на згадку.

 

Воскресенье, 14 Май 2017 21:19

БРАЗИЛІЯ СТАЛА БЛИЖЧЕ

11 травня 2017 року до центрального офісу нашої секції МПА прибув керівник одного з підрозділів Федеральної поліції Бразілії – член Бразильської секції МПА  Карлос Федеріко Портелла, що приїхав до  своїх Українських друзів, з якими він познайомився під час Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

У зустрічі бразильського гостя  взяли участь генеральний секретар Секції Віктор Овсянников, національний скарбник Анатолій Бабенко та керівник Адмінцентру Юрій Кошець.

Зустріч пройшла у дружній обстановці, відбувся обмін думками щодо подальшої співпраці та обміну делегаціями.

Гостю були вручені сувеніри Української секції та зроблено фото на згадку.

Страница 1 из 7
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2